TLKS Zjednoczeni Trzemeszno - strona oficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Kłos Zaniemyśl - Zjednoczeni Trzemeszno
Ładowanie...

Sponsorzy

PW Tomasz Juszczyk

Partnerzy medialni

Buttony

Logowanie

Kadra » Szczegóły

« wróć

Szymon Meller

kadraPozycja na boisku: pomocnik/napastnik
Data urodzenia: 2000-02-11
Numer na koszulce: 13


Statystyki rozegranych spotkań


Spotkanie Typ Czas Oc. K. Br. As. Z.M. Kartki
Zjednoczeni Trzemeszno - Centra Ostrów Wlkp. L 90' 0 bb - - -
Victoria Września - Zjednoczeni Trzemeszno L 83' zmiana 0 - - - -
Unia Swarzędz - Zjednoczeni Trzemeszno L 81' zmiana 0 - - - -
Zjednoczeni Trzemeszno - Olimpia Koło L 78' zmiana 0 - - - -
Nielba Wągrowiec - Zjednoczeni Trzemeszno L 27' 0 - - - -
Zjednoczeni Trzemeszno - Kotwica Kórnik L 56' 0 - - - -
KS Opatówek - Zjednoczeni Trzemeszno L 45' 0 - - - -
Orkan Śmiłowo - Zjednoczeni Trzemeszno L 22' 0 - - - -
Zjednoczeni Trzemeszno - Polonia Kępno L 44' 0 b - - ż 
Krobianka Krobia - Zjednoczeni Trzemeszno L 90' 0 b - - -
Zjednoczeni Trzemeszno - Polonia 1912 Leszno L 75' zmiana 0 - - - ż 
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Zjednoczeni Trzemeszno L 45' zmiana 0 - - - -
Podsumowanie 736' 0 4 0 0 ż 2 cz 0

Ostatnie spotkanie

Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.Zjednoczeni Trzemeszno
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 4:2 Zjednoczeni Trzemeszno
2018-10-13, 15:00:00
    relacja »

Reklama

Najbliższe spotkanie

Zjednoczeni TrzemesznoTarnovia Tarnowo Podgórne
Zjednoczeni Trzemeszno   Tarnovia Tarnowo Podgórne
2018-10-20, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Obra 1912 Kościan 1:2 LKS Gołuchów
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 4:2 Zjednoczeni Trzemeszno
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0:3 Lubuszanin Trzcianka
KS Opatówek 2:2 Nielba Wągrowiec
Polonia 1912 Leszno 1:1 Victoria Września
Krobianka Krobia 1:2 Sokół Pniewy
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1:1 Warta Międzychód
Polonia Kępno 1:0 Unia Swarzędz
Orkan Śmiłowo 5:1 Olimpia Koło
Centra Ostrów Wlkp. 4:1 Kotwica Kórnik

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Unia Swarzędz - Krobianka Krobia
Centra Ostrów Wlkp. - Lubuszanin Trzcianka
KS Opatówek - Kotwica Kórnik
Zjednoczeni Trzemeszno - Tarnovia Tarnowo Podgórne
LKS Gołuchów - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Olimpia Koło - Polonia Kępno
Victoria Września - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Warta Międzychód - Obra 1912 Kościan
Sokół Pniewy - Polonia 1912 Leszno
Nielba Wągrowiec - Orkan Śmiłowo

Statystyki drużyny