herb Iskra Szydłowo
Iskra Szydłowo   Zjednoczeni Trzemeszno

2014-10-18, 15:00

"Wydarte" zwycięstwo Zjednoczonych, czwarta wygrana z rzędu!

W wysokiej formie znajdują się aktualnie piłkarze Zjednoczonych Trzemeszno. W ramach 11 kolejki spotkań IV ligi (gr. północna) nasza drużyna gościła na boisku w Szydłowie. Tamtejsza Iskra to niewygodny rywal, ale trzemesznianie pokazali charakter, pokonując gospodarzy 2:0 i notując w ten sposób czwarty wygrany mecz z rzędu!

Co ciekawe zawodnicy Iskry w tym sezonie jeszcze ani razu nie wygrali na swoim boisku! Zjednoczeni od pierwszych minut postarali się, aby niemoc ekipy z Szydłowa miała swój dalszy ciąg. W 7 minucie rzut wolny z narożnika pola karnego wykonywał Waldemar Kuczyński. Po jego strzale piłka trafiła w poprzeczkę i bramkarza Iskry a tam czyhał Krzysztof Majchrzak, który szczupakiem skierował futbolówkę do siatki! Kilka minut potem mógł być remis, ale bramki Karola Dudzińskiego nie uznał arbiter, dopatrując się pozycji spalonej. Do przerwy oglądaliśmy jeszcze dwie groźne akcje, po jednej z każdej ze stron. W szeregach Zjednoczonych atakowali Dawid Ciążyński i Krzysztof Chojnacki, ale piłka nie trafiła w światło bramki, natomiast szansę dla Iskry miał w 25 minucie Emil Luboński, na posterunku był jednak bramkarz gości Szymon Menz. Po pierwszej połowie trzemesznianie prowadzili 1:0.

Na początku drugiej odsłony groźniej atakowali nasi gracze, ale od 60 minuty do głosu doszli gospodarze. Jednak kolejno strzały Mateusza Kosteckiego, Mariusza Jurackiego i Romana Michorka nie znalazły drogi do siatki. W 84 minucie Chojnacki miał przed sobą pustą bramkę, ale podał jeszcze do Kuczyńskiego. Miejscowych uratował Karol Dudziński, wybijając futbolówkę głową.  W czwartej minucie doliczonego czasu gry Zjednoczeni przeprowadzili zabójczą kontrę. Kuczyński zagrał wzdłuż pola karnego w kierunku Grzegorza Mellera, a ten popisał się skutecznym strzałem i ustalił wynik potyczki na 2:0! - Ten mecz wygrała cała drużyna – celnie skwitował po spotkaniu kierownik Zjednoczonych, Tomasz Bauza.

Za tydzień nasza ekipa zagra na swoim boisku z Huraganem Pobiedziska. Ze składu wypadnie Mikołaj Humański, który będzie pauzować za żółte kartki.

2. Mikołaj Humański ??ta kartka
3. Michał Kachniarz kapitan ??ta kartka
4. Krzysztof Majchrzak bramka
5. Marcin Nowak
6. Michał Wiśniewski ??ta kartka
7. Grzegorz Meller bramka ??ta kartka
8. Waldemar Kuczyński  (2 asysty)
9. Dawid Ciążyński  zmiana 90" Patryk Sobucki
10. Adam Konieczny
11. Krzysztof Chojnacki

herb Zjednoczeni Trzemeszno Zawodnicy rezerwowi Zjednoczeni Trzemeszno

1. Szymon Płoszyński
2. Sebastian Goiński
3. Hubert Siwa
4. Kamil Wysocki

autor: ~dziki 2014-10-18 16:38:16

avatar do 75 prowadzimy 1-0 :)

autor: ~dziki 2014-10-18 17:13:21

avatar 2-0 do przodu:)

autor: ~kibic 2014-10-18 17:45:06

avatar kto strzelił :D

autor: ~LT 2014-10-18 18:26:20

avatar Gratulacje z Trzcianki i pozdrowienia ! ;)

autor: ~waldka kuczyńskiego córka 2014-10-19 10:24:30

avatar nasi się postarali było super

autor: stanmayewskji 2014-10-23 21:25:42

Profil stanmayewskji w Futbolowo relacja z meczu i bramki tinylink.pl/Iskra-Zjednoczeni0-2