herb LKS Gołuchów
Zjednoczeni Trzemeszno   LKS Gołuchów

2018-11-17, 13:00

Czas spotkania: 90 min.

Początek spotkania był wyrównany, a obie drużyny stworzyły sobie po kilka sytuacji. Niestety z każdą upływającą minutą pierwszej połowy do głosu co raz bardziej dochodzili goście i to oni byli lepsi w tej części gry, atakując częściej i przede wszystkim groźniej. Przewagę zdołali udokumentować w 44 minucie kiedy po złym wybiciu obrony Zjednoczonych i zamieszaniu w polu karnym piłkę do bramki trzemesznian skierował Krystian Benuszak. Druga połowa była już dla Zjednoczonych zdecydowanie lepsza. To oni rzucili się do odrabiania strat i przede wszystkim częściej gościli pod bramką golkipera z Gołuchowa. Akcje te były też coraz groźniejsze. Gdy wydawało się, że kwestią czasu jest zdobycie wyrównującego gola goście przeprowadzili szybką kontrę, po której napastnik LKS-u został sfaulowany w polu karnym. Jedenastkę na gola zamienił ponownie Benuszak i Zjednoczeni musieli odrabiać już dwubramkową stratę. W 76 minucie udało się jednak strzelić kontaktowego gola i nie wszystko było jeszcze stracone. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego przez Jacka Wojciechowskiego głową do bramki piłkę skierował Adam Niedzielski. Niestety mimo kilku szans nie udało się już doprowadzić do remisu i zespół LKS-u Gołuchów wywiózł z Trzemeszna 3 punkty, wygrywając 2:1.

W 19, ostatniej już kolejce rundy jesiennej nasi zawodnicy udadzą się na wyjazdowe spotkanie z Wartą Międzychód. Początek meczu w sobotę 24 listopada o 13:00.