herb Zjednoczeni Trzemeszno
Obra 1912 Kościan   Zjednoczeni Trzemeszno

2018-10-27, 15:00

Czas spotkania: 90 min.

Już w 1 minucie spotkania w doskonałej sytuacji znalazł się Krzysztof Chojnacki ale piłka po jego strzale minęła światło bramki. Kolejną doskonałą okazję Zjednoczeni mieli w 12 minucie ale piłkę po strzale Daniela Szymańskiego z linii bramkowej wybił jeden z obrońców Obry. Sam pojedynek był jednak bardzo brzydki i  obfitujący w wiele fauli, wielokrotnie wręcz bardzo "aptekarskich". Sędzia tego meczu nie dał powalczyć, a każde przewrócenie się gospodarzy okraszone krzykiem "ała" było przez niego odgwizdywane, podczas gdy w drugą stronę nie zawsze był konsekwentny. Trzemesznianie nie potrafili również ze swojej strony wykrzesać czegoś więcej, co pozwoliłoby na zdominowanie przeciwnika. Obra z biegiem czasu dochodziła do coraz groźniejszych sytuacji i w 35 minucie wyszła na prowadzenie, wykorzystując błąd linii obrony Zjednoczonych. Oprócz tej bramki mieli jednak kilka kolejnych groźnych strzałów, które nie znalazły jednak drogi do bramki. Nasz zespół z kolei poza wspomnianymi już dwoma strzałami nie zagroził więcej bramce gospodarzy w pierwszej połowie. Dopiero w drugiej części rzucił się do ataku i kilka razy groźnie zaatakował. Wyrównującego gola nie udało się jednak strzelić, a i gospodarze mimo kilku szans nie podwyższyli swojego prowadzenia i ostatecznie wygrali skromnie 1:0.

W kolejnym spotkaniu Zjednoczeni podejmować będą w sobotę 3 listopada o 14:00 na Stadionie Miejskim w Trzemesznie zespół Pogoni Nowe Skalmierzyce.