herb Zjednoczeni Trzemeszno
KS Opatówek   Zjednoczeni Trzemeszno

2018-09-08, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

Mecz od początku nie układał się dla Zjednoczonych tak jak powinien. Gospodarze również nie zachwycali, stąd też można powiedzieć, że było to bardzo słabe spotkanie. W ekipie z Trzemeszna brakowało tego dnia zdecydowania oraz przysłowiowej "ikry". Mimo, że w przeciwieństwie do poprzednich meczów gra się nie kleiła to w 16 minucie udało się naszej drużynie wyjść na prowadzenie. Po rzucie rożnym dla trzemesznian w doskonałej sytuacji znalazł się Jacek Wojciechowski, którego strzał najpierw obronił bramkarz z Opatówka, ale przy dobitce tego samego zawodnika był już bezradny. Taki wynik utrzymał się do przerwy, choć gospodarze dążyli do wyrównania.

Niedługo po rozpoczęciu drugiej połowy ta sztuka w końcu im się udała i mieliśmy remis. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego bierność obrońców Zjednoczonych, wykorzystał Grzegorz Kuświk, który strzelił bramkę głową. Po tej bramce gospodarze przejęli inicjatywę jeszcze bardziej. W pełni wykorzystywali oni słabszy dzień graczy z Trzemeszna osiągając przewagę zwłaszcza w środku pola. Dochodzili oni coraz częściej do groźnych sytuacji bramkowych ale szczęście sprzyjało trzemesznianom. Nasza drużyna próbowała kontrować, ale niewiele jej tego dnia wychodziło. W 88 minucie wydawało się, że Zjednoczeni będą mieć szansę na ponowne wyjście na prowadzenie. Niestety gospodarze przejęli piłkę i popędzili z szybką kontrą, którą po dokładnym dośrodkowaniu wykończył Stayko Stoychev i na prowadzenie wyprowadził zespół z Opatówka. Trzemesznianie rzucili się do ataku i mało brakowało, a jeszcze by wyrównali, ale strzał Szymona Mellera po doskonałej okazji wybronił bramkarz. W ostatniej akcji meczu gospodarze wyprowadzili jeszcze jedną kontrę i po strzale z okolicy 16 metra Michała Grześka dobili jeszcze swoich gości, pieczętując swoje drugie zwycięstwo w tym sezonie. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla graczy z Opatówka, którzy byli tego dnia po prostu lepsi.