herb Cuiavia Inowrocław
Zjednoczeni Trzemeszno   Cuiavia Inowrocław

2017-07-15, 16:00

Mecz z IV-ligowcem z Inowrocławia był bardzo wyrównany. Choć początkowo lepiej prezentowali się trzemesznianie, to później do głosu zaczęli dochodzić również piłkarze Cuiavii. Obie drużyny miały też po kilka ciekawych sytuacji, jednak wydaje się, że groźniejsze z nich mieli zawodnicy Zjednoczonych. Do przerwy żaden z zespołów nie zdołał pokonać bramkarza rywali. Trzeba też przyznać, że mimo wysokiej temperatury oraz, iż jest to początek okresu przygotowawczego mecz ten rozgrywany był na bardzo dużym tempie. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. Padł jednak w końcu pierwszy gol. W 75 minucie po dośrodkowaniu w pole karne piłkę przejął Eryk Grzegorski, który zamarkował podanie do wbiegających kolegów i uderzył do bramki kompletnie myląc bramkarza gości. Niedługo potem goście jednak wyrównali po atomowym strzale bezpośrednio z rzutu wolnego i taki wynik utrzymał się już do końca. Na uwagę zasługuje również dobra gra w tym meczu naszych młodych zawodników z zespołu juniorów, 16-latków, którzy pukają już do drzwi pierwszej drużyny na stałe.

Zjednoczeni Trzemeszno - Cuiavia Inowrocław 1:1 (0:0);

Bramka dla Zjednoczonych: Eryk Grzegorski 75';

Adam Garczyk (30' Zawodnik testowany; 60' Oliwier Kaczmarek), Michał Kachniarz, Krzysztof Majchrzak (46' Mirosław Maciejewski), Marcin Nowak, Sebastian Ferenc, Grzegorz Meller, Bartosz Sobański (75' Dawid Ciążyński), Szymon Meller (65' Bartosz Czarnecki), Dawid Ciążyński (60' Eryk Grzegorski), Kamil Wysocki, Wojciech Durski (46' Daniel Szymański);