Podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu Zjednoczonych

• autor: admin, 2018-12-03 17:40

Przed ponad tygodniem pierwszy zespół Zjednoczonych Trzemeszno zakończył rundę jesienną w IV-ligowych rozgrywkach. Wiadomo było, że jako beniaminek nasz zespół będzie musiał napocić się by zdobywać punkty, ale spodziewano się jednak nieco lepszego wyniku punktowego.

Zjednoczeni bardzo dobrze rozpoczęli IV-ligowe zmagania pokonując chociażby spadkowicza z III ligi - Centrę Ostrów Wielkopolski wysoko 6:3, a następnie remisując na wyjeździe ze zwycięzcą południowej IV ligi ubiegłego sezonu Victorią Września. Później nie wiodło się już tak dobrze. Były co prawda pojedyncze zwycięstwa jak np. przekonujące 3:0 z Krobianką Krobia i Pogonią Nowe Skalmierzyce ale niestety większość spotkań zakończyło się porażką. Zwłaszcza w końcówce rundy było widać, że nasz zespół radzi sobie zdecydowanie gorzej, a zwieńczeniem tych słów jest porażka w ostatniej - 19 kolejce z Wartą Międzychód aż 1:8. Nie można tutaj się tłumaczyć nawet sporym osłabieniem kadrowym w tym meczu, gdyż takie wyniki nie powinny się przydarzać żadnemu zespołowi na tym poziomie rozgrywkowym. Ostatecznie Zjednoczeni zdołali zgromadzić na swoim koncie 19 punktów, co daje im aktualnie 16 miejsce w tabeli. Ostatnie, które na tę chwilę zapewnia utrzymanie w gronie IV-ligowców. W rundzie wiosennej celem naszej drużyny z pewnością będzie utrzymanie się w IV lidze, a więc przed naszymi zawodnikami ciężka przeprawa i jeszcze cięższa praca w okresie przygotowawczym do nowej rundy. Poniżej statystyki rundy wiosennej w liczbach:

Mecze

Punkty

Bramki strzelone

Bramki stracone

Strzały

Celne

Niecelne

Kartki

Żółte

Czerwone

Za dwie żółte

Bezpośrednio

Rzuty
karne

Dla nas

Trafione

Nietrafione

Dla przeciwnika

Trafione

Nietrafione

Jeśli chodzi o liczby w statystyce indywidualnej to można je śledzić na bieżąco w zakładce "KADRA" na naszej stronie. Warto odnotować jedynie, że najlepszym strzelcem zespołu z 6 bramkami na koncie jest na tę chwilę Kamil Wysocki, a najwięcej asyst (po 5) zaliczyli Dawid Ciążyński i Krzysztof Chojnacki.

Przygotowania do nowej rundy podopieczni Damiana Malczewskiego rozpoczną na początku stycznia, a o ich szczegółach będziemy informować na bieżąco po Nowym Roku. IV-ligowe rozgrywki wg zapowiedzi Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej wznowione zostaną natomiast już 2 marca. Teraz natomiast przed sztabem, zawodnikami, a także kibicami przerwa zimowo-świąteczna.

Warta MiędzychódZjednoczeni Trzemeszno
Warta Międzychód 8:1 Zjednoczeni Trzemeszno
2018-11-24, 13:00:00

Zjednoczeni TrzemesznoSokół Kleczew
Zjednoczeni Trzemeszno   Sokół Kleczew
2019-01-19, 00:00:00

Tarnovia Tarnowo Podgórne 1:2 Nielba Wągrowiec
Lubuszanin Trzcianka 4:0 Sokół Pniewy
Pogoń Nowe Skalmierzyce 6:1 Unia Swarzędz
Polonia 1912 Leszno 3:0 KS Opatówek
Krobianka Krobia 1:0 Orkan Śmiłowo
Warta Międzychód 8:1 Zjednoczeni Trzemeszno
Obra 1912 Kościan 7:2 Olimpia Koło
LKS Gołuchów 0:4 Victoria Września
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 3:0 Kotwica Kórnik
Polonia Kępno 1:0 Centra Ostrów Wlkp.