Kolejny raz bez punktów

• autor: admin, 2018-11-19 19:06

W sobotnim meczu przeciwko LKS Gołuchów zespół Zjednoczonych rozegrał dwie różne połowy ale to rywale okazali się skuteczniejsi i wygrali ostatecznie 2:1. Jedyną bramkę dla trzemesznian strzelił Adam Niedzielski.

Początek spotkania był wyrównany, a obie drużyny stworzyły sobie po kilka sytuacji. Niestety z każdą upływającą minutą pierwszej połowy do głosu co raz bardziej dochodzili goście i to oni byli lepsi w tej części gry, atakując częściej i przede wszystkim groźniej. Przewagę zdołali udokumentować w 44 minucie kiedy po złym wybiciu obrony Zjednoczonych i zamieszaniu w polu karnym piłkę do bramki trzemesznian skierował Krystian Benuszak. Druga połowa była już dla Zjednoczonych zdecydowanie lepsza. To oni rzucili się do odrabiania strat i przede wszystkim częściej gościli pod bramką golkipera z Gołuchowa. Akcje te były też coraz groźniejsze. Gdy wydawało się, że kwestią czasu jest zdobycie wyrównującego gola goście przeprowadzili szybką kontrę, po której napastnik LKS-u został sfaulowany w polu karnym. Jedenastkę na gola zamienił ponownie Benuszak i Zjednoczeni musieli odrabiać już dwubramkową stratę. W 76 minucie udało się jednak strzelić kontaktowego gola i nie wszystko było jeszcze stracone. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego przez Jacka Wojciechowskiego głową do bramki piłkę skierował Adam Niedzielski. Niestety mimo kilku szans nie udało się już doprowadzić do remisu i zespół LKS-u Gołuchów wywiózł z Trzemeszna 3 punkty, wygrywając 2:1.

W 19, ostatniej już kolejce rundy jesiennej nasi zawodnicy udadzą się na wyjazdowe spotkanie z Wartą Międzychód. Początek meczu w sobotę 24 listopada o 13:00.

Zjednoczeni Trzemeszno - LKS Gołuchów 1:2 (0:1)

Bramka dla Zjednoczonych: Adam Niedzielski 76'

Tomasz Wachowiak, Dawid Ciążyński, Hubert Siwa, Krzysztof Majchrzak (70' Błażej Matysiak), Michał Kachniarz (c) (60' Szymon Meller), Adam Niedzielski, Jacek Wojciechowski, Kamil Wysocki, Krzysztof Chojnacki, Mateusz Kaczor (80' Bartosz Czarnecki), Kacper Serwatka (60' Daniel Szymański). Ponadto w rezerwie: Szymon Menz

Warta MiędzychódZjednoczeni Trzemeszno
Warta Międzychód 8:1 Zjednoczeni Trzemeszno
2018-11-24, 13:00:00

Zjednoczeni TrzemesznoSokół Kleczew
Zjednoczeni Trzemeszno   Sokół Kleczew
2019-01-19, 00:00:00

Tarnovia Tarnowo Podgórne 1:2 Nielba Wągrowiec
Lubuszanin Trzcianka 4:0 Sokół Pniewy
Pogoń Nowe Skalmierzyce 6:1 Unia Swarzędz
Polonia 1912 Leszno 3:0 KS Opatówek
Krobianka Krobia 1:0 Orkan Śmiłowo
Warta Międzychód 8:1 Zjednoczeni Trzemeszno
Obra 1912 Kościan 7:2 Olimpia Koło
LKS Gołuchów 0:4 Victoria Września
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 3:0 Kotwica Kórnik
Polonia Kępno 1:0 Centra Ostrów Wlkp.