TLKS Zjednoczeni Trzemeszno - strona oficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Kłos Zaniemyśl - Zjednoczeni Trzemeszno
Ładowanie...

Sponsorzy

PW Tomasz Juszczyk

Partnerzy medialni

Buttony

Logowanie

Aktualności

Znamy rywali i wstępny terminarz IV ligi!

  • autor: admin, 2018-07-07 23:24

Wielkopolski Związek Piłki Nożnej opublikował wstępny terminarz rozgrywek IV ligi. Wystąpi w niej aż 20 drużyn, co daje 38 meczów w całym sezonie. Zespół Zjednoczonych czeka więc niezły maraton w sezonie 2018/2019.

Więcej w rozwinięciu:

Nie są jeszcze ustalone zasady awansów i spadków ale najprawdopodobniej awans do III ligi uzyska bezpośrednio zwycięzca IV ligi, a spadek do Ligi Międzyokręgowej zanotują cztery ostatnie drużyny, plus ewentualne kolejne drużyny uzależnione od ilości spadających wielkopolskich drużyn z III ligi.

Rywalami Zjednoczonych w IV lidze będą:

Centra Ostrów Wielkopolski (spadkowicz z III ligi)
Victoria Września
Sokół Pniewy
Warta Międzychód
LKS Gołuchów
Lubuszanin Trzcianka
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Obra 1912 Kościan
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Polonia 1912 Leszno
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Krobianka Krobia
Polonia Kępno
Orkan Śmiłowo
KS Opatówek
Kotwica Kórnik
Nielba Wągrowiec
Olimpia Koło
Unia Swarzędz

W pierwszej kolejce, która odbędzie się 4 sierpnia Zjednoczeni podejmować będą spadkowicza z III ligi - Centrę Ostrów Wielkopolski. Jak więc widać od samego początku naszą drużynę czekać będzie trudne zadanie.

Pełen terminarz (wstępny) rundy jesiennej poniżej:

 

 Kolejka 1 - 4-5 sierpnia

 

 

Zjednoczeni Trzemeszno - Centra Ostrów Wielkopolski  
Victoria Września - Warta Międzychód  
Unia Swarzędz - Lubuszanin Trzcianka  
Nielba Wągrowiec - Obra Kościan  
Orkan Śmiłowo - Polonia 1912 Leszno  
Polonia Kępno - Krobianka Krobia  
LKS Gołuchów - Sokół Pniewy  
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Olimpia Koło  
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Kotwica Kórnik  
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - KS Opatówek  

 

 

 Kolejka 2 - 11-12 sierpnia

 

 

Centra Ostrów Wielkopolski - Krobianka Krobia  
Polonia 1912 Leszno - Polonia Kępno  
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Orkan Śmiłowo  
Tarnovia Tarnowo Podgórne - KS Opatówek  
Obra Kościan - Kotwica Kórnik  
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Nielba Wągrowiec  
Lubuszanin Trzcianka - Olimpia Koło  
LKS Gołuchów - Unia Swarzędz  
Warta Międzychód - Sokół Pniewy  
Victoria Września - Zjednoczeni Trzemeszno  

 

 

 Kolejka 3 - 15 sierpnia

 

 

Victoria Września - Centra Ostrów Wielkopolski  
Unia Swarzędz - Warta Międzychód  
Nielba Wągrowiec - Lubuszanin Trzcianka  
KS Opatówek - Obra Kościan  
Orkan Śmiłowo - Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Polonia Kępno - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski  
Krobianka Krobia - Polonia 1912 Leszno  
Zjednoczeni Trzemeszno - Sokół Pniewy  
LKS Gołuchów - Olimpia Koło  
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Kotwica Kórnik  

 

 

 Kolejka 4 - 18-19 sierpnia

 

 

Centra Ostrów Wielkopolski - Polonia 1912 Leszno  
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Krobianka Krobia  
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Polonia Kępno  
Obra Kościan - Orkan Śmiłowo  
Pogoń Nowe Skalmierzyce - KS Opatówek  
Lubuszanin Trzcianka - Kotwica Kórnik  
LKS Gołuchów - Nielba Wągrowiec  
Warta Międzychód - Olimpia Koło  
Victoria Września - Sokół Pniewy  
Unia Swarzędz - Zjednoczeni Trzemeszno  

 

 

 Kolejka 5 - 25-26 sierpnia

 

 

Sokół Pniewy - Centra Ostrów Wielkopolski  
Unia Swarzędz - Victoria Września  
Nielba Wągrowiec - Warta Międzychód  
KS Opatówek - Lubuszanin Trzcianka  
Orkan Śmiłowo - Pogoń Nowe Skalmierzyce  
Polonia Kępno - Obra Kościan  
Krobianka Krobia - Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Polonia 1912 Leszno - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski  
Zjednoczeni Trzemeszno - Olimpia Koło  
LKS Gołuchów - Kotwica Kórnik  

 

 

 Kolejka 6 - 29 sierpnia

 

 

Centra Ostrów Wielkopolski - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski  
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Polonia 1912 Leszno  
Obra Kościan - Krobianka Krobia  
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Polonia Kępno  
Lubuszanin Trzcianka - Orkan Śmiłowo  
LKS Gołuchów - KS Opatówek  
Warta Międzychód - Kotwica Kórnik  
Victoria Września - Olimpia Koło  
Sokół Pniewy - Unia Swarzędz  
Nielba Wągrowiec - Zjednoczeni Trzemeszno  

 

 

 Kolejka 7 - 1-2 września

 

 

Unia Swarzędz - Centra Ostrów Wielkopolski  
Nielba Wągrowiec - Victoria Września  
KS Opatówek - Warta Międzychód  
Orkan Śmiłowo - LKS Gołuchów  
Polonia Kępno - Lubuszanin Trzcianka  
Krobianka Krobia - Pogoń Nowe Skalmierzyce  
Polonia 1912 Leszno - Obra Kościan  
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Sokół Pniewy - Olimpia Koło  
Zjednoczeni Trzemeszno - Kotwica Kórnik  

 

 

 Kolejka 8 - 8-9 września

 

 

Centra Ostrów Wielkopolski - Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Obra Kościan - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski  
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Polonia 1912 Leszno  
Lubuszanin Trzcianka - Krobianka Krobia  
LKS Gołuchów - Polonia Kępno  
Warta Międzychód - Orkan Śmiłowo  
Zjednoczeni Trzemeszno - KS Opatówek  
Victoria Września - Kotwica Kórnik  
Sokół Pniewy - Nielba Wągrowiec  
Unia Swarzędz - Olimpia Koło  

 

 

 Kolejka 9 - 15-16 września

 

 

Olimpia Koło - Centra Ostrów Wielkopolski  
Nielba Wągrowiec - Unia Swarzędz  
KS Opatówek - Victoria Września  
Orkan Śmiłowo - Zjednoczeni Trzemeszno  
Polonia Kępno - Warta Międzychód  
Krobianka Krobia - LKS Gołuchów  
Polonia 1912 Leszno - Lubuszanin Trzcianka  
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Pogoń Nowe Skalmierzyce  
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Obra Kościan  
Sokół Pniewy - Kotwica Kórnik  

 

 

 Kolejka 10 - 22-23 września

 

 

Centra Ostrów Wielkopolski - Obra Kościan  
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Lubuszanin Trzcianka - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski  
LKS Gołuchów - Polonia 1912 Leszno  
Warta Międzychód - Krobianka Krobia  
Zjednoczeni Trzemeszno - Polonia Kępno  
Victoria Września - Orkan Śmiłowo  
Sokół Pniewy - KS Opatówek  
Unia Swarzędz - Kotwica Kórnik  
Olimpia Koło - Nielba Wągrowiec  

 

 

 Kolejka 11 - 29-30 września

 

 

Nielba Wągrowiec - Centra Ostrów Wielkopolski  
KS Opatówek - Unia Swarzędz  
Orkan Śmiłowo - Sokół Pniewy  
Polonia Kępno - Victoria Września  
Krobianka Krobia - Zjednoczeni Trzemeszno  
Polonia 1912 Leszno - Warta Międzychód  
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - LKS Gołuchów  
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Lubuszanin Trzcianka  
Obra Kościan - Pogoń Nowe Skalmierzyce  
Olimpia Koło - Kotwica Kórnik  

 

 

 Kolejka 12 - 6-7 października

 

 

Centra Ostrów Wielkopolski - Pogoń Nowe Skalmierzyce  
Lubuszanin Trzcianka - Obra Kościan  
LKS Gołuchów - Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Warta Międzychód - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski  
Zjednoczeni Trzemeszno - Polonia 1912 Leszno  
Victoria Września - Krobianka Krobia  
Sokół Pniewy - Polonia Kępno  
Unia Swarzędz - Orkan Śmiłowo  
Olimpia Koło - KS Opatówek  
Nielba Wągrowiec - Kotwica Kórnik  

 

 

 Kolejka 13 - 13-14 października

 

 

KS Opatówek - Nielba Wągrowiec  
Orkan Śmiłowo - Olimpia Koło  
Polonia Kępno - Unia Swarzędz  
Krobianka Krobia - Sokół Pniewy  
Polonia 1912 Leszno - Victoria Września  
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Zjednoczeni Trzemeszno  
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Warta Międzychód  
Obra Kościan - LKS Gołuchów  
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Lubuszanin Trzcianka  
Centra Ostrów Wielkopolski - Kotwica Kórnik  

 

 

 Kolejka 14 - 20-21 października

 

 

Centra Ostrów Wielkopolski - Lubuszanin Trzcianka  
LKS Gołuchów - Pogoń Nowe Skalmierzyce  
Warta Międzychód - Obra Kościan  
Zjednoczeni Trzemeszno - Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Victoria Września - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski  
Sokół Pniewy - Polonia 1912 Leszno  
Unia Swarzędz - Krobianka Krobia  
Olimpia Koło - Polonia Kępno  
Nielba Wągrowiec - Orkan Śmiłowo  
KS Opatówek - Kotwica Kórnik  

 

 

 Kolejka 15 - 27-28 października

 

 

KS Opatówek - Centra Ostrów Wielkopolski  
Orkan Śmiłowo - Kotwica Kórnik  
Polonia Kępno - Nielba Wągrowiec  
Krobianka Krobia - Olimpia Koło  
Polonia 1912 Leszno - Unia Swarzędz  
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Sokół Pniewy  
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Victoria Września  
Obra Kościan - Zjednoczeni Trzemeszno  
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Warta Międzychód  
Lubuszanin Trzcianka - LKS Gołuchów  

 

 

 Kolejka 16 - 3-4 listopada

 

 

Centra Ostrów Wielkopolski - LKS Gołuchów  
Warta Międzychód - Lubuszanin Trzcianka  
Zjednoczeni Trzemeszno - Pogoń Nowe Skalmierzyce  
Victoria Września - Obra Kościan  
Sokół Pniewy - Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Unia Swarzędz - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski  
Olimpia Koło - Polonia 1912 Leszno  
Nielba Wągrowiec - Krobianka Krobia  
KS Opatówek - Orkan Śmiłowo  
Polonia Kępno - Kotwica Kórnik  

 

 

 Kolejka 17 - 10-11 listopada

 

 

Orkan Śmiłowo - Centra Ostrów Wielkopolski  
Polonia Kępno - KS Opatówek  
Krobianka Krobia - Kotwica Kórnik  
Polonia 1912 Leszno - Nielba Wągrowiec  
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Olimpia Koło  
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Unia Swarzędz  
Obra Kościan - Sokół Pniewy  
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Victoria Września  
Lubuszanin Trzcianka - Zjednoczeni Trzemeszno  
LKS Gołuchów - Warta Międzychód  

 

 

 Kolejka 18 - 17-18 listopada

 

 

Centra Ostrów Wielkopolski - Warta Międzychód  
Zjednoczeni Trzemeszno - LKS Gołuchów  
Victoria Września - Lubuszanin Trzcianka  
Sokół Pniewy - Pogoń Nowe Skalmierzyce  
Unia Swarzędz - Obra Kościan  
Olimpia Koło - Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Nielba Wągrowiec - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski  
KS Opatówek - Krobianka Krobia  
Orkan Śmiłowo - Polonia Kępno  
Polonia 1912 Leszno - Kotwica Kórnik  

 

 

 Kolejka 19 - 24-25 listopada

 

 

Polonia Kępno - Centra Ostrów Wielkopolski  
Krobianka Krobia - Orkan Śmiłowo  
Polonia 1912 Leszno - KS Opatówek  
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Kotwica Kórnik  
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Nielba Wągrowiec  
Obra Kościan - Olimpia Koło  
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Unia Swarzędz  
Lubuszanin Trzcianka - Sokół Pniewy  
LKS Gołuchów - Victoria Września  
Warta Międzychód - Zjednoczeni Trzemeszno

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [271]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Ostatnie spotkanie

Orkan ŚmiłowoZjednoczeni Trzemeszno
Orkan Śmiłowo 3:2 Zjednoczeni Trzemeszno
2018-09-15, 15:00:00
    relacja »

Reklama

Najbliższe spotkanie

Zjednoczeni TrzemesznoPolonia Kępno
Zjednoczeni Trzemeszno   Polonia Kępno
2018-09-22, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1:0 Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Krobianka Krobia 1:0 LKS Gołuchów
Orkan Śmiłowo 3:2 Zjednoczeni Trzemeszno
Nielba Wągrowiec 0:0 Unia Swarzędz
Olimpia Koło 0:1 Centra Ostrów Wlkp.
KS Opatówek 2:0 Victoria Września
Polonia 1912 Leszno 2:1 Lubuszanin Trzcianka
Polonia Kępno 1:0 Warta Międzychód
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0:1 Obra 1912 Kościan
Sokół Pniewy 2:4 Kotwica Kórnik

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
Unia Swarzędz - Kotwica Kórnik
LKS Gołuchów - Polonia 1912 Leszno
Olimpia Koło - Nielba Wągrowiec
Zjednoczeni Trzemeszno - Polonia Kępno
Warta Międzychód - Krobianka Krobia
Lubuszanin Trzcianka - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Victoria Września - Orkan Śmiłowo
Centra Ostrów Wlkp. - Obra 1912 Kościan
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Sokół Pniewy - KS Opatówek

Statystyki drużyny