TLKS Zjednoczeni Trzemeszno - strona oficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Kłos Zaniemyśl - Zjednoczeni Trzemeszno
Ładowanie...

Sponsorzy

PW Tomasz Juszczyk

Partnerzy medialni

Buttony

Logowanie

Aktualności

Przygotowania do nowego sezonu ruszyły!

  • autor: admin, 2018-07-07 13:20

W poniedziałek 2 lipca ruszył okres przygotowawczy w pierwszym zespole Zjednoczonych Trzemeszno. Przygotowania potrwają 5 tygodni, a zmagania w IV lidze wielkopolskiej rozpoczną się 4 sierpnia.

Więcej w rozwinięciu:

W pierwszym tygodniu przygotowań oprócz kadry z zeszłego sezonu pojawiło się czterech testowanych zawodników. W przyszłym tygodniu mają pojawić się kolejni. Trwają także rozmowy z innymi potencjalnymi wzmocnieniami. Na pewno nasz zespół opuści dwóch zawodników: Mikołaj Humański i Karol Karasiewicz, którzy zmuszeni są do zmiany miejsca zamieszkania z powodów zawodowych. Prawdopodobnie zostaną w klubie natomiast - tym razem na zasadach transferu definitywnego, wypożyczeni do tej pory Robert Pepliński i Tomasz Wachowiak. Nie wiadomo kiedy do treningów wróci kontuzjowany w końcówce sezonu Daniel Szymański. Szymona Mellera kuszą z kolei kluby III-ligowe ale jest niemal pewne, że przez co najmniej rundę jesienną będzie on jeszcze zawodnikiem Zjednoczonych. Pozostali zawodnicy powinni zostać i nadal stanowić trzon drużyny Zjednoczonych - tym razem w IV lidze. 

W okresie przygotowawczym nasza drużyna rozegra cztery mecze sparingowe (godziny nie są jeszcze ustalone), a ich rywalami będą:

14 lipca (Bydgoszcz) Chemik Bydgoszcz (III liga)
18 lipca (Bydgoszcz) Polonia Bydgoszcz (IV liga)
21 lipca (Trzemeszno) Unia Gniewkowo (IV liga)
28 lipca (Wapno) Unia Wapno (Klasa Okręgowa)

Na temat meczów sparingowych będziemy informować na bieżąco, podsumowanie ruchów kadrowych natomiast przedstawimy na koniec okresu przygotowawczego, przed startem rozgrywek ligowych. Pamiętajmy też, że letni okres transferowy trwa do 31 sierpnia, a więc ruchów kadrowych można spodziewać się również już po rozpoczęciu rozgrywek ligowych. 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [122]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Tabela ligowa

Poznań » wschód

Wyniki

Mecze sparingowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Statystyki drużyny