TLKS Zjednoczeni Trzemeszno - strona oficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Kłos Zaniemyśl - Zjednoczeni Trzemeszno
Ładowanie...

Sponsorzy

PW Tomasz Juszczyk

Partnerzy medialni

Buttony

Logowanie

Aktualności

Koniec przygotowań. Jutro start rundy wiosennej

  • autor: admin, 2018-03-30 14:56

Już jutro swój pierwsze po przerwie zimowej rozegra pierwszy zespół Zjednoczonych Trzemeszno. Podsumowujemy okres przygotowawczy oraz ruchu kadrowe w naszym zespole, a także zapowiadamy zbliżającą się rundę. 

Więcej w rozwinięciu:

OKRES PRZYGOTOWAWCZY

Przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2017/2018 rozpoczęły się już 15 stycznia. Ten długi okres obfitował w treningi, które nasi zawodnicy odbywali na trzemeszeńskim orliku, hali OSiR w Trzemesznie oraz na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Gnieźnie. Nasi piłkarze korzystali również z treningów Fit & Jump. Odbyło się również aż 11 meczów kontrolnych, w których 7 razy wygrywali Zjednoczeni oraz 4 razy doznali porażki. Komplet wyników można zobaczyć na naszej stronie w zakładce "Terminarz rozgrywek". 

RUCHY KADROWE  

W porównaniu z rundą jesienną z kadry naszego zespołu ubyło trzech zawodników. Adam Garczyk przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do Lechity Kłecko. Grzegorz Meller i Marcin Nowak, którzy szukali nowych klubów pozostają na razie bez klubu i nie wznowili treningów w Zjednoczonych. Prawdopodobnie ze względu na chorobę do końca rundy nie zagra też Krzysztof Majchrzak

Nasze szeregi zasiliło natomiast czterech nowych zawodników. Są to:

Tomasz Wachowiak - występujący na pozycji bramkarza wychowanek Pogoni Mogilno. Z tego też klubu został wypożyczony do końca obecnego sezonu z opcją transferu definitywnego w letniej przerwie. 

Szymon Płoszyński - również bramkarz, który po dwuletniej przerwie wznowił treningi w naszym klubie wzmacniając tym samym rywalizację na tej pozycji.

Patryk Różycki - wychowanek MKS Trzemeszno, który następnie grał w juniorach Zjednoczonych, a później przeszedł do MUKS CWZS Bydgoszcz, gdzie uczęszczał również do szkoły sportowej. Aktualnie zdecydował się powrócić do swojego rodzinnego miasta oraz klubu, z którego odchodził. Może grać zarówno na skrzydle, jak i środku ataku. 

Karol Karasiewicz - po półtorarocznej przerwie z piłką nożną, związaną z wyjazdem za granicę zdecydował się powrócić do gry wiążąc się przy tym z naszym klubem. Przed wyjazdem za granicę reprezentował Mieszko Gniezno. Gra na pozycji środkowego pomocnika. 

Kadra Zjednoczonych na rundę wiosenną sezonu 2017/2018 liczy więc 25 zawodników. Pełną kadrę można zobaczyć na naszej stronie w zakładce "Kadra". 

ZAPOWIEDŹ RUNDY WIOSENNEJ

Już jutro, w sobotę 31 marca nasz zespół rozegra pierwszy mecz ligowy po przerwie zimowej. Naszym rywalem będzie Warta Śrem, a początek meczu na Stadionie Miejskim w Trzemesznie o godzinie 16:00. W pierwszym meczu, który odbył się w 19 sierpnia 2017 roku trzemesznianie pokonali w Śremie rywali aż 6:0. Nie oznacza to jednak, że równie łatwo będzie i tym razem, gdyż rywale zimą nie próżnowali, a pod wodzą nowego trenera wygrali wysoko m.in. dwa ostatnie sparingi. Zapowiada się więc ciekawe otwarcie rundy. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.

W zespole z Trzemeszna oprócz wspomnianego wyżej Krzysztofa Majchrzaka wszyscy wyleczyli choroby i drobne kontuzje i będą gotowi do gry już w jutrzejszym inauguracyjnym spotkaniu.

Nie próżnowały też inne drużyny, które w mniejszym lub większym stopniu się wzmacniały. Przypomnijmy, że Zjednoczeni są na najlepszej drodze do zajęcia pierwszego miejsca w lidze i awansu do 4 ligi, mając 9 punktów przewagi nad drugą 1922 Lechią Kostrzyn. Rywale jednak z pewnością łatwo się nie poddadzą i będą próbowali pokrzyżować plany zespołu z Trzemeszna. Zwiastuje to dużo emocji w całej rundzie i liczymy na to, że zakończy się to szczęśliwie dla Zjednoczonych. 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [99]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Ostatnie spotkanie

Zjednoczeni TrzemesznoConcordia Murowana Goślina
Zjednoczeni Trzemeszno 6:0 Concordia Murowana Goślina
2018-05-19, 17:00:00
    relacja »

Reklama

Najbliższe spotkanie

Vitcovia WitkowoZjednoczeni Trzemeszno
Vitcovia Witkowo   Zjednoczeni Trzemeszno
2018-05-26, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Orkan Jarosławiec 4:1 Poznańska 13 Poznań
Avia Kamionki 3:0 TPS Winogrady Poznań
Vitcovia Witkowo 2:2 1922 Lechia Kostrzyn
Warta Śrem 8:1 Wielkopolska Komorniki
Zjednoczeni Trzemeszno 6:0 Concordia Murowana Goślina
Wiara Lecha Poznań 9:1 Luboński 1943 Luboń
Kłos Zaniemyśl 0:6 Piast Kobylnica

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23
Piast Kobylnica - Concordia Murowana Goślina
Vitcovia Witkowo - Zjednoczeni Trzemeszno
1922 Lechia Kostrzyn - Wiara Lecha Poznań
Luboński 1943 Luboń - Warta Śrem
TPS Winogrady Poznań - Kłos Zaniemyśl
Wielkopolska Komorniki - Orkan Jarosławiec
Poznańska 13 Poznań - Avia Kamionki

Statystyki drużyny