Wygrana po ciężkim boju

• autor: admin, 2017-10-30 18:21

Ciężko wywalczone trzy punkty przywieźli w sobotę z Kobylnicy zawodnicy Zjednoczonych Trzemeszno. Pokonali oni 2:1 miejscowy Piast i umocnili się na pozycji lidera!

Mecz w pierwszej połowie toczony był przy przewadze Zjednoczonych, którzy na potwierdzenie tego strzelili bramkę. Jej autorem był Dawid Ciążyński. Niedługo po przerwie udało się podwyższyć na 2:0 po bramce Roberta Peplińskiego. Dwubramkowym prowadzeniem nasi zawodnicy nie cieszyli się jednak długo, gdyż dwie minuty później kontaktowego gola dla Piasta zdobył Marek Kulczak. Ta bramka dodała skrzydeł gospodarzom, którzy już do końca meczu za wszelką cenę dążyli do wyrównania. Na szczęście dla trzemesznian ta sztuka im się nie udała i przywieźli oni bardzo cenne 3 punkty, wygrywając ostatecznie 2:1.

Piast Kobylnica - Zjednoczeni Trzemeszno 1:2 (0:1)

Bramki dla Zjednoczonych: Dawid Ciążyński 30', Robert Pepliński 52'

Szymon Menz, Robert Pepliński, Michał Kachniarz (c), Krzysztof Majchrzak, Hubert Siwa (46' Szymon Meller), Daniel Szymański, Kamil Wysocki, Wojciech Durski (80' Bartosz Czarnecki), Michał Wiśniewski, Dawid Ciążyński, Krzysztof Chojnacki (70' Adam Niedzielski). Ponadto w rezerwie: Adam Garczyk, Marcin Nowak, Eryk Grzegorski

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Poznań » wschód