Zjednoczeni wrócili na fotel lidera

• autor: admin, 2017-10-18 21:49

W ubiegły weekend Zjednoczeni Trzemeszno pokonali w wyjazdowym meczu Concordię Murowana Goślina 4:1 i przy porażce 1922 Lechii Kostrzyn wrócili na pierwsze miejsce w ligowej tabeli.

Pierwsza połowa meczu w Murowanej Goślinie była słaba z obu stron. Trzemesznianie przeprowadzili tylko dwie składne akcje, ale po jednej z nich udało się wyjść na prowadzenie. Strzelcem bramki był Wojciech Durski. Dopiero druga połowa przyniosła pożądane efekty i Zjednoczeni grali tak jak powinni od początku i tak jak potrafią najlepiej. Nasza drużyna kontrolowała już przebieg meczu i konstruowała ciekawe akcje. Dzięki temu strzeliła dwa kolejne gole, których autorami byli Kamil Wysocki i Adam Niedzielski. Przy stanie 3:0 gospodarze zdołali zdobyć honorowego gola. Po rzucie rożnym piłkę zbyt lekko wypiąstkował broniący tego dnia bramki Zjednoczonych, 16-letni Oliwier Kaczmarek i gospodarze umieścili piłkę w siatce. Niewiele im to pomogło gdyż jeszcze przed końcem meczu swojego drugiego gola zdobył Wojciech Durski i przypieczętował zwycięstwo Zjednoczonych 4:1.

Swój mecz przegrała natomiast 1922 Lechia Kostrzyn, która była po ostatniej kolejce liderem tabeli i dzięki temu Zjednoczeni Trzemeszno wyprzedzili zespół z Kostrzyna i wrócili na fotel lidera!

W następnej kolejce Zjednoczeni podejmować będą drużynę Vitcovii Witkowo, której od czterech kolejek trenerem jest Stanisław Drozda - trener naszej drużyny w rundzie wiosennej. Mecz zapowiada się więc niezwykle emocjonująco. Początek meczu w sobotę 21 października o 15:00 na Stadionie Miejskim w Trzemesznie.

Concordia Murowana Goślina - Zjednoczeni Trzemeszno 1:4 (0:1)

Bramki dla Zjednoczonych: Wojciech Durski 2, Kamil Wysocki, Adam Niedzielski

Oliwier Kaczmarek, Robert Pepliński, Michał Kachniarz (c), Marcin Nowak, Mikołaj Humański, Hubert Siwa (70' Grzegorz Meller), Adam Niedzielski (86' Sebastian Ferenc), Kamil Wysocki, Szymon Meller (46' Dawid Ciążyński), Michał Wiśniewski, Wojciech Durski (80' Bartosz Czarnecki). Ponadto w rezerwie: Adam Garczyk

Warta MiędzychódZjednoczeni Trzemeszno
Warta Międzychód 8:1 Zjednoczeni Trzemeszno
2018-11-24, 13:00:00

Zjednoczeni TrzemesznoSokół Kleczew
Zjednoczeni Trzemeszno   Sokół Kleczew
2019-01-19, 00:00:00

Tarnovia Tarnowo Podgórne 1:2 Nielba Wągrowiec
Lubuszanin Trzcianka 4:0 Sokół Pniewy
Pogoń Nowe Skalmierzyce 6:1 Unia Swarzędz
Polonia 1912 Leszno 3:0 KS Opatówek
Krobianka Krobia 1:0 Orkan Śmiłowo
Warta Międzychód 8:1 Zjednoczeni Trzemeszno
Obra 1912 Kościan 7:2 Olimpia Koło
LKS Gołuchów 0:4 Victoria Września
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 3:0 Kotwica Kórnik
Polonia Kępno 1:0 Centra Ostrów Wlkp.