Logowanie

Aktualności

Zjednoczeni wrócili na fotel lidera

• autor: admin, 2017-10-18 21:49

W ubiegły weekend Zjednoczeni Trzemeszno pokonali w wyjazdowym meczu Concordię Murowana Goślina 4:1 i przy porażce 1922 Lechii Kostrzyn wrócili na pierwsze miejsce w ligowej tabeli.

Więcej w rozwinięciu:

Pierwsza połowa meczu w Murowanej Goślinie była słaba z obu stron. Trzemesznianie przeprowadzili tylko dwie składne akcje, ale po jednej z nich udało się wyjść na prowadzenie. Strzelcem bramki był Wojciech Durski. Dopiero druga połowa przyniosła pożądane efekty i Zjednoczeni grali tak jak powinni od początku i tak jak potrafią najlepiej. Nasza drużyna kontrolowała już przebieg meczu i konstruowała ciekawe akcje. Dzięki temu strzeliła dwa kolejne gole, których autorami byli Kamil Wysocki i Adam Niedzielski. Przy stanie 3:0 gospodarze zdołali zdobyć honorowego gola. Po rzucie rożnym piłkę zbyt lekko wypiąstkował broniący tego dnia bramki Zjednoczonych, 16-letni Oliwier Kaczmarek i gospodarze umieścili piłkę w siatce. Niewiele im to pomogło gdyż jeszcze przed końcem meczu swojego drugiego gola zdobył Wojciech Durski i przypieczętował zwycięstwo Zjednoczonych 4:1.

Swój mecz przegrała natomiast 1922 Lechia Kostrzyn, która była po ostatniej kolejce liderem tabeli i dzięki temu Zjednoczeni Trzemeszno wyprzedzili zespół z Kostrzyna i wrócili na fotel lidera!

W następnej kolejce Zjednoczeni podejmować będą drużynę Vitcovii Witkowo, której od czterech kolejek trenerem jest Stanisław Drozda - trener naszej drużyny w rundzie wiosennej. Mecz zapowiada się więc niezwykle emocjonująco. Początek meczu w sobotę 21 października o 15:00 na Stadionie Miejskim w Trzemesznie.

Concordia Murowana Goślina - Zjednoczeni Trzemeszno 1:4 (0:1)

Bramki dla Zjednoczonych: Wojciech Durski 2, Kamil Wysocki, Adam Niedzielski