Juniorzy nie zwalniają tempa

• autor: admin, 2017-10-11 17:02

Siódme zwycięstwo zanotowali juniorzy Zjednoczonych Trzemeszno, którzy tym razem pokonali na własnym boisku Unię Swarzędz 5:0. Jak do tej pory nasza drużyna ma komplet zwycięstw i ma aż 8 punktów przewagi nad drugim Liderem Swarzędz.

W meczu z Unią Swarzędz bramki dla trzemesznian strzelali: Bartosz Czarnecki 2, Sebastian Ferenc, Kacper Wegner oraz padła jedna bramka samobójcza. Nasz zespół kończył mecz w dziesiątkę, gdyż boisku za drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę opuścił Kajetan Powała.

Zjednoczeni wystąpili w składzie:

Oliwier Kaczmarek, Kajetan Powała, Bartosz Liberkowski, Mikołaj Korzycki, Sebastian Ferenc (c), Alan Ciszak, Bartosz Sobański, Kacper Czarnecki, Szymon Włodarczyk, Hubert Adamski, Kacper Wegner oraz Amadeusz Bruk, Eryk Radacz, Bartosz Czarnecki, Bartosz Stojek, Krzesimir Kiełpiński.

Nasza drużyna pewnie zmierza po awans do grupy mistrzowskiej, w której na wiosnę powalczy o awans do Wojewódzkiej Ligi Juniorów.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Poznań » wschód