Jutro mecz na szczycie!

• autor: admin, 2017-10-06 22:37

Już jutro, w sobotę 7 października lider tabeli grupy wschodniej poznańskiej okręgówki - Zjednoczeni Trzemeszno podejmować będzie drugą w tabeli 1922 Lechię Kostrzyn. Początek meczu na Stadionie Miejskim w Trzemesznie o 13:00.

Mecz zapowiada się niezwykle emocjonująco. Jeśli trzemesznianie wygrają to spotkanie, zapewnią sobie dość bezpieczną przewagę i komfort przed dalszą częścią rozgrywek. Zwycięstwo gości natomiast pozwoli awansować im na pierwsze miejsce w tabeli, spychając na drugą pozycję Zjednoczonych.

Nasz zespół po raz kolejny nie będzie mógł wystąpić w pełnym składzie. Kontuzję leczy jeszcze Krzysztof Chojnacki, za czerwoną kartkę pauzuje Kamil Wysocki, a z przyczyn osobistych na meczu nieobecni będą także Daniel Szymański, Michał Wiśniewski oraz Adam Garczyk. Szeroka kadra trzemesznian powoduje, że szansę tym razem dostaną inni zawodnicy.

Zespół 1922 Lechii Kostrzyn to z kolei ubiegłoroczny spadkowicz z IV ligi. Wydaje się, że podobnie jak Zjednoczonych, tak i naszych sobotnich rywali celem na ten sezon jest powrót do tej ligi. Poza wpadką w 1. kolejce kostrzynianie wygrali wszystkie swoje mecze i tracą do Zjednoczonych trzy punkty. Ostatni raz oba zespoły spotkały się ze sobą w sezonie 2015/2016, kiedy to trzemesznianie pożegnali się z IV ligą. Wtedy to w Trzemesznie padł remis 2:2, a w Kostrzynie lepsi byli Zjednoczeni, którzy wygrali 3:2.

Mecz zapowiada się więc niezwykle ciekawie. Zapraszamy więc wszystkich kibiców jutro na Stadion Miejski. Początek o godzinie 13:00.

Kadra Zjednoczonych na sobotnie spotkanie:

Szymon Menz, Oliwier Kaczmarek, Dawid Ciążyński, Bartosz Czarnecki, Robert Pepliński, Mikołaj Humański, Michał Kachniarz, Adam Niedzielski, Marcin Nowak, Wojciech Durski, Hubert Siwa, Krzysztof Majchrzak, Sebastian Ferenc, Bartosz Sobański, Szymon Meller, Eryk Grzegorski, Grzegorz Meller.

Zjednoczeni TrzemesznoOrkan Jarosławiec
Zjednoczeni Trzemeszno 6:0 Orkan Jarosławiec