Jutro mecz na szczycie!

• autor: admin, 2017-10-06 22:37

Już jutro, w sobotę 7 października lider tabeli grupy wschodniej poznańskiej okręgówki - Zjednoczeni Trzemeszno podejmować będzie drugą w tabeli 1922 Lechię Kostrzyn. Początek meczu na Stadionie Miejskim w Trzemesznie o 13:00.

Mecz zapowiada się niezwykle emocjonująco. Jeśli trzemesznianie wygrają to spotkanie, zapewnią sobie dość bezpieczną przewagę i komfort przed dalszą częścią rozgrywek. Zwycięstwo gości natomiast pozwoli awansować im na pierwsze miejsce w tabeli, spychając na drugą pozycję Zjednoczonych.

Nasz zespół po raz kolejny nie będzie mógł wystąpić w pełnym składzie. Kontuzję leczy jeszcze Krzysztof Chojnacki, za czerwoną kartkę pauzuje Kamil Wysocki, a z przyczyn osobistych na meczu nieobecni będą także Daniel Szymański, Michał Wiśniewski oraz Adam Garczyk. Szeroka kadra trzemesznian powoduje, że szansę tym razem dostaną inni zawodnicy.

Zespół 1922 Lechii Kostrzyn to z kolei ubiegłoroczny spadkowicz z IV ligi. Wydaje się, że podobnie jak Zjednoczonych, tak i naszych sobotnich rywali celem na ten sezon jest powrót do tej ligi. Poza wpadką w 1. kolejce kostrzynianie wygrali wszystkie swoje mecze i tracą do Zjednoczonych trzy punkty. Ostatni raz oba zespoły spotkały się ze sobą w sezonie 2015/2016, kiedy to trzemesznianie pożegnali się z IV ligą. Wtedy to w Trzemesznie padł remis 2:2, a w Kostrzynie lepsi byli Zjednoczeni, którzy wygrali 3:2.

Mecz zapowiada się więc niezwykle ciekawie. Zapraszamy więc wszystkich kibiców jutro na Stadion Miejski. Początek o godzinie 13:00.

Kadra Zjednoczonych na sobotnie spotkanie:

Szymon Menz, Oliwier Kaczmarek, Dawid Ciążyński, Bartosz Czarnecki, Robert Pepliński, Mikołaj Humański, Michał Kachniarz, Adam Niedzielski, Marcin Nowak, Wojciech Durski, Hubert Siwa, Krzysztof Majchrzak, Sebastian Ferenc, Bartosz Sobański, Szymon Meller, Eryk Grzegorski, Grzegorz Meller.

Warta MiędzychódZjednoczeni Trzemeszno
Warta Międzychód 8:1 Zjednoczeni Trzemeszno
2018-11-24, 13:00:00

Zjednoczeni TrzemesznoSokół Kleczew
Zjednoczeni Trzemeszno   Sokół Kleczew
2019-01-19, 00:00:00

Tarnovia Tarnowo Podgórne 1:2 Nielba Wągrowiec
Lubuszanin Trzcianka 4:0 Sokół Pniewy
Pogoń Nowe Skalmierzyce 6:1 Unia Swarzędz
Polonia 1912 Leszno 3:0 KS Opatówek
Krobianka Krobia 1:0 Orkan Śmiłowo
Warta Międzychód 8:1 Zjednoczeni Trzemeszno
Obra 1912 Kościan 7:2 Olimpia Koło
LKS Gołuchów 0:4 Victoria Września
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 3:0 Kotwica Kórnik
Polonia Kępno 1:0 Centra Ostrów Wlkp.