Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Avia postraszyła Zjednoczonych

• autor: admin, 2017-09-18 23:22

W sobotnie popołudnie ciężko wywalczone trzy punkty przywiózł z Kamionek zespół Zjednoczonych Trzemeszno. Miejscowa Avia uległa po zaciekłej walce naszemu zespołowi 2:3.

Więcej w rozwinięciu:

Mimo dużego osłabienia Zjednoczonych początek i cała pierwsza połowa należały do trzemesznian, którzy prowadzili grę i przeważali. Pierwszą bramkę po świetnym strzale z dystansu zdobył Kamil Wysocki. Drugiego, jeszcze ładniejszego gola bezpośrednio z rzutu wolnego z okolicy 35 metra strzelił Adam Niedzielski. Gospodarze próbowali kontrować ale tylko raz poważnie zagrozili bramce, gdy po strzale jednego z zawodników problemy z obroną miał Szymon Menz. Druga połowa była bardziej wyrównana, a gospodarzom wiatr w żagle dała bramka kontaktowa w 48 minucie. Chwilę później po strzale głową po rzucie rożnym bramkę na 3:1 strzelił kapitan - Michał Kachniarz co uspokoiło nieco poczynania Avii. Końcówka należała już jednak do gospodarzy, którzy ponownie po strzale z dystansu złapali kontakt i za wszelką cenę dążyli do remisu. Byli nawet tego bliscy ale strzał głową z najbliższej odległości intuicyjnie obronił Szymon Menz, czym uratował Zjednoczonych od straty punktów. Ostatecznie jednak wygrali oni 3:2 i ciągle zachowują komplet punktów, pozostając liderem tabeli wschodniej okręgówki.
W następnej kolejce rywalem Zjednoczonych Trzemeszno będzie Luboński 1943 Luboń. Początek meczu w niedzielę 24 września o 16:00 na Stadionie Miejskim w Trzemesznie.

Avia Kamionki - Zjednoczeni Trzemeszno 2:3 (0:2)

Bramki: Kamil Wysocki 27', Adam Niedzielski 41', Michał Kachniarz 52';