Dziś z drugim beniaminkiem

• autor: admin, 2017-09-15 15:34

Dzisiaj o 16:00 Zjednoczeni Trzemeszno rozegrają kolejny mecz grupy wschodniej poznańskiej okręgówki. Tym razem na wyjeździe zmierzą się z beniaminkiem rozgrywek - Avią Kamionki.

Zespół z Kamionek rzutem na taśmę zwyciężył w poprzednim sezonie grupę 1 A-klasy i awansował do Klasy Okręgowej. Do końca rozgrywek toczył zażartą walkę z Czarnymi Czerniejewo. W tym sezonie natomiast Avia jak do tej pory zanotowała dwa zwycięstwa i dwie porażki, co daje jej 6 miejsce w tabeli. Z pewnością jest to zespół młody i nieobliczalny.

Faworytem, jak pokazuje tabela na pewno są trzemesznianie, ale młody zespół z Kamionek nie stoi na straconej pozycji i na pewno będzie chciał uzyskać korzystny wynik. Możemy też uspokoić rywali, że wbrew temu co pisze ich fanpage na facebooku, Zjednoczeni nie są klubem półzawodowym, a naszym zawodnikom do zarobków w kwocie 2500 zł brakuje baaaardzo wiele. Prawdopodobnie ktoś pomylił nas z zespołem Mieszka Gniezno ;)

Warto odnotować, że z powodu kontuzji z udziału w meczu wykluczeni są Krzysztof Majchrzak oraz Krzysztof Chojnacki. Z przyczyn osobistych natomiast na meczu nie będzie także Szymona Mellera, Wojciecha Durskiego oraz Eryka Grzegorskiego. Nie wiadomo też czy do dyspozycji trenera będzie już Daniel Szymański, który także leczył ostatnio kontuzję. Nie składamy jednak broni i będziemy walczyć o piąte zwycięstwo!

Początek jutrzejszego meczu w Kamionkach o 16:00. Na naszym fanpage'u na facebooku przeprowadzimy relacje na bieżąco z meczu. Zapraszamy!

Kadra Zjednoczonych na mecz w Kamionkach:

Szymon Menz, Oliwier Kaczmarek, Dawid Ciążyński, Bartosz Czarnecki, Robert Pepliński, Mikołaj Humański, Michał Kachniarz, Adam Niedzielski, Marcin Nowak, Hubert Siwa, Daniel Szymański, Michał Wiśniewski, Kamil Wysocki, Sebastian Ferenc, Bartosz Sobański, Damian Malczewski, Mirosław Maciejewski.