Juniorzy ciągle na zwycięskiej ścieżce

• autor: admin, 2017-09-11 22:30

W ostatnim tygodniu kolejne dwa mecze pewnie wygrali juniorzy Zjednoczonych Trzemeszno. Najpierw pokonali w derbowym meczu Mieszka Gniezno na ich terenie 4:0, a następnie pokonali Lidera Swarzędz 7:1 i pewnie prowadzą w ligowej tabeli.

W meczu w Gnieźnie trzy bramki dla trzemesznian strzelił Kacper Wegner, a jedną dołożył Kajetan Powała. Zjednoczeni wystąpili w składzie:

Oliwier Kaczmarek, Sebastian Ferenc (c) (Alan Ciszak), Bartosz Liberkowski, Mikołaj Korzycki, Kajetan Powała, Hubert Adamski (Bartosz Stojek), Kacper Czarnecki, Bartosz Sobański, Jakub Czarnecki (Szymon Włodarczyk), Bartosz Czarnecki (Krzesimir Kiełpiński);

W spotkaniu z Liderem Swarzędz strzelali natomiast Kacper Wegner 2, Bartosz Sobański, Sebastian Ferenc, Jakub Czarnecki, Hubert Adamski i Bartosz Stojek, a trzemesznianie zagrali w składzie:

Oliwier Kaczmarek (Tomasz Kozłowski), Sebastian Ferenc (c), Bartosz Liberkowski, Mikołaj Korzycki (Alan Ciszak), Kajetan Powała, Hubert Adamski (Bartosz Stojek), Kacper Czarnecki, Bartosz Sobański, Kacper Wegner (Eryk Radacz), Jakub Czarnecki (Szymon Włodarczyk), Bartosz Czarnecki (Krzesimir Kiełpiński)

TPS Winogrady PoznańZjednoczeni Trzemeszno
TPS Winogrady Poznań 1:2 Zjednoczeni Trzemeszno