Świetny start juniorów

• autor: admin, 2017-09-01 19:14

W ostatnim tygodniu juniorzy Zjednoczonych Trzemeszno rozegrali dwa mecze inaugurujące sezon 2017/2018. W obu z nich osiągnęli zwycięstwa i podobnie jak pierwszy zespół są liderem tabeli!

Najpierw, w sobotę 26 sierpnia młodzi trzemesznianie grali na wyjeździe z Unią Swarzędz. Nasi zawodnicy pokonali rywali 3:1, a bramki strzelali: Jakub Czarnecki, Hubert Adamski oraz Szymon Włodarczyk.

Oliwier Kaczmarek, Kajetan Powała (70' Alan Ciszak), Mikołaj Korzycki, Bartosz Liberkowski, Sebastian Ferenc, Kacper Czarnecki, Krzesimir Kiełpiński (41' Bartosz Czarnecki), Bartosz Sobański, Szymon Włodarczyk (75' Amadeusz Bruk), Hubert Adamski, Jakub Czarnecki (66' Bartosz Stojek);

W środę 30 sierpnia podopieczni Sławomira Kupsia podejmowali natomiast na Stadionie Miejskim w Trzemesznie Lechitę Kłecko. Zjednoczeni wyraźnie pokonali rywali 6:0, a bramki strzelili: Kajetan Powała 2, Bartosz Czarnecki 2, Bartosz Sobański oraz Krzesimir Kiełpiński.

Oliwier Kaczmarek, Kajetan Powała, Mikołaj Korzycki (52' Alan Ciszak), Bartosz Liberkowski, Sebastian Ferenc (77' Radacz), Kacper Czarnecki, Bartosz Czarnecki (60' Krzesimir Kiełpiński), Bartosz Sobański, Szymon Włodarczyk (65' Amadeusz Bruk), Hubert Adamski (60' Bartosz Stojek), Jakub Czarnecki (41' Kacper Wegner);

TPS Winogrady PoznańZjednoczeni Trzemeszno
TPS Winogrady Poznań 1:2 Zjednoczeni Trzemeszno