Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Dobre pożegnanie z sezonem

• autor: admin, 2017-06-19 19:25

W ostatnim meczu sezonu 2016/2017 nasz zespół pokonał wczoraj Orkana Konarzewo, mimo, że w drugiej połowie grał w 10-tkę.

Więcej w rozwinięciu:

Już początek meczu wskazywał na to, że jest to ostatni mecz sezonu i tak na prawdę mecz "o pietruszkę". Dodatkowo wysoka temperatura z pewnością nie ułatwiała poczynań zawodników na boisku. Pierwsze minuty były dość otwarte z obu stron ale pierwszy strzał, co prawda nad bramką oddali goście z Konarzewa. Później strzelali gospodarze i w 4 minucie po dokładnej centrze Damiana Malczewskiego piłkę do bramki Orkana skierował skuteczny pod koniec rozgrywek Wojciech Durski. Później mecz był bezbarwny z lekką przewagą Zjednoczonych, którzy nie potrafili jednak pokusić się o drugiego gola mimo kilku okazji. Początek drugiej połowy również nie zachwycił i tak było aż do 65 minuty kiedy po groźnej kontrze gości faulem ratować zespół musiał Michał Kachniarz, za co otrzymał czerwoną kartkę. Od tej pory Zjednoczeni grali w 10-tkę ale mecz nabrał kolorytu. Piłkarze Orkana, którzy wyczuli szansę zaczęli grać bardziej otwarcie co pozwoliło trzemesznianom na szybsze i dokładniejsze akcje. Dzięki temu w 73 minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Damian Malczewski i podwyższył na 2:0. Poirytowani tym faktem goście zaczęli popełniać coraz więcej błędów co było na rękę trzemesznianom. Już w 80 minucie strzelili oni trzecią bramkę, a w 87 minucie po doskonałej centrze Kamila Wysockiego pięknym strzałem popisał się Eryk Grzegorski ustalając wynik spotkania na 4:0. Warto dodać, że przy drugiej i trzeciej bramce również asystami popisywał się Kamil Wysocki.

Był to ostatni mecz Zjednoczonych w tym sezonie. W najbliższych dniach na naszej stronie pojawi się podsumowanie sezonu i pierwsze informacje związane z sezonem 2017/2018. Zapraszamy do śledzenia.

Zjednoczeni Trzemeszno - Orkan Konarzewo 4:0 (1:0);

Bramki dla Zjednoczonych: Wojciech Durski 4', Damian Malczewski 73', Mikołaj Humański 80', Eryk Grzegorski 87';