Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Skromne zwycięstwo

• autor: admin, 2017-05-23 22:01

W sobotnie popołudnie Zjednoczeni Trzemeszno rozegrali mecz 25 kolejki poznańskiej okręgówki. Rywalizowali oni w wyjazdowym meczu z drużyną Concordii Murowana Goślina. Po dobrym meczu nasz zespół zwyciężył 1:0.

Więcej w rozwinięciu:

Mimo bardzo kiepskiego stanu murawy w Murowanej Goślinie to od początku przewagę osiągnęli trzemesznianie, którzy prowadzili grę. Nasza drużyna narzuciła swój styl i nie popełniała wielu błędów jak to miało miejsce w poprzednich meczach. Tym razem gra „się kleiła” i Zjednoczeni stwarzali sobie sytuacje po dobrych akcjach. Pierwsza połowa mimo przewagi nie przyniosła jednak bramek, gdyż nadal głównym problemem naszych zawodników była skuteczność. Gospodarze mieli jeden groźny strzał, po którym piłka poszybowała jednak nad bramką. Druga połowa to jeszcze większa przewaga trzemesznian. Mimo kilku wcześniejszych sytuacji to dopiero w 59 minucie udało się wyjść na prowadzenie. Po podaniu Kamila Wysockiego świetną indywidualną akcją popisał się Wojciech Durski, który najpierw założył „siatkę” obrońcy, a później to samo uczynił z bramkarzem rywali. W ogóle występ naszego napastnika w tym meczu można uznać za bardzo udany. Jak się później okazało mimo kilku sytuacji nie udało się podwyższyć prowadzenia. Gospodarze nie mieli praktycznie już okazji na strzelenie bramek i trzemesznianie skromnie pokonali Concordię 1:0.

Concordia Murowana Goślina – Zjednoczeni Trzemeszno 0:1 (0:0);

Bramka dla Zjednoczonych: Wojciech Durski;