TLKS Zjednoczeni Trzemeszno - strona oficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Kłos Zaniemyśl - Zjednoczeni Trzemeszno
Ładowanie...

Sponsorzy

PW Tomasz Juszczyk

Partnerzy medialni

Buttony

Logowanie

Kadra

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Tomasz Kozłowski bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Oliwier Kaczmarek bramkarz 2 0 0 0 1 0 180 90
3. Amadeusz Bruk obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Sebastian Ferenc obrońca 2 0 0 0 1 0 180 90
5. Bartosz Liberkowski obrońca 2 0 0 0 0 0 180 90
6. Alan Ciszak obrońca 1 0 0 0 0 0 88 88
7. Mikołaj Korzycki obrońca/pomocnik 2 0 0 0 0 0 180 90
8. Kajetan Powała obrońca/pomocnik 2 1 0 0 1 0 166 83
9. Mateusz Dolata obrońca/pomocnik 1 0 0 0 0 0 45 45
10. Maciej Orlikowski obrońca/pomocnik 1 0 0 0 0 0 14 14
11. Mikołaj Nawrocki obrońca/pomocnik 1 0 0 0 0 0 8 8
12. Kacper Czarnecki pomocnik 2 0 0 0 0 0 180 90
13. Bartosz Czarnecki pomocnik/napastnik 2 0 0 0 0 0 135 68
14. Bartosz Sobański pomocnik/napastnik 2 2 0 0 0 0 180 90
15. Kacper Wegner pomocnik/napastnik 2 2 0 0 0 0 180 90
16. Kacper Liberkowski pomocnik/napastnik 1 0 0 0 0 0 2 2
17. Eryk Radacz napastnik 2 0 0 0 0 0 172 86
18. Bartosz Stojek napastnik 1 0 0 0 0 0 90 90

Sztab szkoleniowy

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. Sławomir Kupś Trener
2. Jarosław Ferenc Kierownik drużyny

Ostatnie spotkanie

Orkan ŚmiłowoZjednoczeni Trzemeszno
Orkan Śmiłowo 3:2 Zjednoczeni Trzemeszno
2018-09-15, 15:00:00
    relacja »

Reklama

Najbliższe spotkanie

Zjednoczeni TrzemesznoPolonia Kępno
Zjednoczeni Trzemeszno   Polonia Kępno
2018-09-22, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1:0 Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Krobianka Krobia 1:0 LKS Gołuchów
Orkan Śmiłowo 3:2 Zjednoczeni Trzemeszno
Nielba Wągrowiec 0:0 Unia Swarzędz
Olimpia Koło 0:1 Centra Ostrów Wlkp.
KS Opatówek 2:0 Victoria Września
Polonia 1912 Leszno 2:1 Lubuszanin Trzcianka
Polonia Kępno 1:0 Warta Międzychód
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0:1 Obra 1912 Kościan
Sokół Pniewy 2:4 Kotwica Kórnik

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
Unia Swarzędz - Kotwica Kórnik
LKS Gołuchów - Polonia 1912 Leszno
Olimpia Koło - Nielba Wągrowiec
Zjednoczeni Trzemeszno - Polonia Kępno
Warta Międzychód - Krobianka Krobia
Lubuszanin Trzcianka - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Victoria Września - Orkan Śmiłowo
Centra Ostrów Wlkp. - Obra 1912 Kościan
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Sokół Pniewy - KS Opatówek

Statystyki drużyny