TLKS Zjednoczeni Trzemeszno - strona oficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Kłos Zaniemyśl - Zjednoczeni Trzemeszno
Ładowanie...

Sponsorzy

PW Tomasz Juszczyk

Partnerzy medialni

Buttony

Logowanie

Informacje

Informacje o klubie
 

ROK ZAŁOŻENIA: 1978

BARWY: ZIELONO-CZERWONE

_______________________________________________________________________________________

Zarząd Klubu TLKS Zjednoczeni Trzemeszno


PREZES ZARZĄDU: Tomasz Juszczyk

V-CE PREZES ZARZĄDU: Jerzy Pawełczak

SEKRETARZ: Radomir Laskowski

SKARBNIK: Aleksandra Skrzypczak

CZŁONEK ZARZĄDU: Michał Kachniarz

_______________________________________________________________________________________

Sztab szkoleniowy
 

PIERWSZY ZESPÓŁ:

TRENER: Damian Malczewski

II TRENER: Mirosław Maciejewski

KIEROWNIK DRUŻYNY: Grzegorz Witkowski
 

JUNIORZY:

TRENER: Sławomir Kupś

_______________________________________________________________________________________

Stadion Miejski
 

ADRES: ul. Sportowa 19, 62-240 Trzemeszno

WYMIARY: 105 m x 68 m

POJEMNOŚĆ: 800 miejsc

OŚWIETLENIE: Brak

NAWIERZCHNIA: Trawiasta - naturalna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostatnie spotkanie

Orkan ŚmiłowoZjednoczeni Trzemeszno
Orkan Śmiłowo 3:2 Zjednoczeni Trzemeszno
2018-09-15, 15:00:00
    relacja »

Reklama

Najbliższe spotkanie

Zjednoczeni TrzemesznoPolonia Kępno
Zjednoczeni Trzemeszno   Polonia Kępno
2018-09-22, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1:0 Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Krobianka Krobia 1:0 LKS Gołuchów
Orkan Śmiłowo 3:2 Zjednoczeni Trzemeszno
Nielba Wągrowiec 0:0 Unia Swarzędz
Olimpia Koło 0:1 Centra Ostrów Wlkp.
KS Opatówek 2:0 Victoria Września
Polonia 1912 Leszno 2:1 Lubuszanin Trzcianka
Polonia Kępno 1:0 Warta Międzychód
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0:1 Obra 1912 Kościan
Sokół Pniewy 2:4 Kotwica Kórnik

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
Unia Swarzędz - Kotwica Kórnik
LKS Gołuchów - Polonia 1912 Leszno
Olimpia Koło - Nielba Wągrowiec
Zjednoczeni Trzemeszno - Polonia Kępno
Warta Międzychód - Krobianka Krobia
Lubuszanin Trzcianka - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Victoria Września - Orkan Śmiłowo
Centra Ostrów Wlkp. - Obra 1912 Kościan
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Sokół Pniewy - KS Opatówek

Statystyki drużyny