TLKS Zjednoczeni Trzemeszno - strona oficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Kłos Zaniemyśl - Zjednoczeni Trzemeszno
Ładowanie...

Sponsorzy

PW Tomasz Juszczyk

Partnerzy medialni

Buttony

Logowanie

Statystyki zawodników

Czas gry

1. Dawid Ciążynski
Dawid Ciążynski 754 minut
2. Bartosz Andrzejewski
Bartosz Andrzejewski 750 minut
3. Krzysztof Chojnacki
Krzysztof Chojnacki 733 minut
4. Michał Kachniarz
Michał Kachniarz 720 minut
5. Robert Pepliński
Robert Pepliński 685 minut
6. Paweł Mroziński
Paweł Mroziński 630 minut
7. Wojciech Durski
Wojciech Durski 562 minut
8. Mateusz Kaczor
Mateusz Kaczor 550 minut
9. Kamil Wysocki
Kamil Wysocki 536 minut
10. Szymon Meller
Szymon Meller 482 minut
11. Krzysztof Majchrzak
Krzysztof Majchrzak 464 minut
12. Adam Niedzielski
Adam Niedzielski 381 minut
13. Jacek Wojciechowski
Jacek Wojciechowski 360 minut
14. Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski 231 minut
15. Błażej Matysiak
Błażej Matysiak 189 minut
16. Marcin Nowak
Marcin Nowak 180 minut
17. Kacper Serwatka
Kacper Serwatka 179 minut
18. Hubert Siwa
Hubert Siwa 124 minut
19. Kacper Lewandowski
Kacper Lewandowski 110 minut
20. Tomasz Wachowiak
Tomasz Wachowiak 90 minut
21. Szymon Menz
Szymon Menz 90 minut
22. Bartosz Czarnecki
Bartosz Czarnecki 87 minut
23. Daniel Szymański
Daniel Szymański 21 minut
24. Sebastian Ferenc
Sebastian Ferenc 2 minuty

Ostatnie spotkanie

Orkan ŚmiłowoZjednoczeni Trzemeszno
Orkan Śmiłowo 3:2 Zjednoczeni Trzemeszno
2018-09-15, 15:00:00
    relacja »

Reklama

Najbliższe spotkanie

Zjednoczeni TrzemesznoPolonia Kępno
Zjednoczeni Trzemeszno   Polonia Kępno
2018-09-22, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1:0 Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Krobianka Krobia 1:0 LKS Gołuchów
Orkan Śmiłowo 3:2 Zjednoczeni Trzemeszno
Nielba Wągrowiec 0:0 Unia Swarzędz
Olimpia Koło 0:1 Centra Ostrów Wlkp.
KS Opatówek 2:0 Victoria Września
Polonia 1912 Leszno 2:1 Lubuszanin Trzcianka
Polonia Kępno 1:0 Warta Międzychód
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0:1 Obra 1912 Kościan
Sokół Pniewy 2:4 Kotwica Kórnik

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
Unia Swarzędz - Kotwica Kórnik
LKS Gołuchów - Polonia 1912 Leszno
Olimpia Koło - Nielba Wągrowiec
Zjednoczeni Trzemeszno - Polonia Kępno
Warta Międzychód - Krobianka Krobia
Lubuszanin Trzcianka - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Victoria Września - Orkan Śmiłowo
Centra Ostrów Wlkp. - Obra 1912 Kościan
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Sokół Pniewy - KS Opatówek

Statystyki drużyny