TLKS Zjednoczeni Trzemeszno - strona oficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Kłos Zaniemyśl - Zjednoczeni Trzemeszno
Ładowanie...

Sponsorzy

PW Tomasz Juszczyk

Partnerzy medialni

Buttony

Logowanie

Tabela ligowa

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. bz 9 21 7 0 2 25 - 9 +16
2. plus 9 20 6 2 1 25 - 14 +11
3. minus 8 19 6 1 1 15 - 10 +5
4. bz 9 17 5 2 2 19 - 14 +5
5. plus 9 17 5 2 2 18 - 16 +2
6. minus 9 16 5 1 3 17 - 14 +3
7. plus 9 16 5 1 3 15 - 12 +3
8. plus 8 14 4 2 2 8 - 4 +4
9. minus 9 13 4 1 4 14 - 9 +5
10. bz 9 11 2 5 2 13 - 11 +2
11. bz 9 11 3 2 4 13 - 15 -2
12. bz 9 11 3 2 4 11 - 14 -3
13. plus 9 11 3 2 4 11 - 17 -6
14. minus 9 10 3 1 5 17 - 18 -1
15. minus 9 9 2 3 4 11 - 12 -1
16. bz 9 9 3 0 6 8 - 12 -4
17. bz 9 9 2 3 4 12 - 23 -11
18. bz 9 8 2 2 5 22 - 25 -3
19. bz 9 7 2 1 6 6 - 13 -7
20. bz 9 1 0 1 8 6 - 24 -18

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. 6 16 5 1 0 17 - 8 +9
2. 7 14 4 2 1 16 - 11 +5
3. 7 13 4 1 2 14 - 7 +7
4. 4 12 4 0 0 16 - 3 +13
5. 5 11 3 2 0 12 - 7 +5
6. 5 10 3 1 1 7 - 6 +1
7. 5 10 3 1 1 7 - 7 0
8. 4 9 3 0 1 12 - 8 +4
9. 5 9 3 0 2 8 - 5 +3
10. 6 8 2 2 2 8 - 6 +2
11. 5 8 2 2 1 9 - 10 -1
12. 4 7 2 1 1 8 - 6 +2
13. 5 7 2 1 2 8 - 6 +2
14. 4 7 2 1 1 4 - 2 +2
15. 4 6 2 0 2 10 - 9 +1
16. 5 6 2 0 3 6 - 6 0
17. 3 4 1 1 1 4 - 4 0
18. 4 4 1 1 2 4 - 4 0
19. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
20. 1 0 0 0 1 0 - 1 -1

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. 4 10 3 1 0 4 - 0 +4
2. 5 10 3 1 1 7 - 5 +2
3. 3 9 3 0 0 8 - 3 +5
4. 5 9 3 0 2 9 - 6 +3
5. 9 8 2 2 5 22 - 25 -3
6. 4 7 2 1 1 7 - 7 0
7. 6 7 2 1 3 7 - 10 -3
8. 2 6 2 0 0 9 - 3 +6
9. 4 6 2 0 2 6 - 9 -3
10. 4 4 0 4 0 5 - 5 0
11. 5 4 1 1 3 5 - 9 -4
12. 4 3 1 0 3 2 - 6 -4
13. 3 1 0 1 2 3 - 6 -3
14. 3 1 0 1 2 2 - 6 -4
15. 5 1 0 1 4 5 - 10 -5
16. 4 1 0 1 3 4 - 11 -7
17. 4 1 0 1 3 3 - 13 -10
18. 8 1 0 1 7 6 - 23 -17
19. 2 0 0 0 2 0 - 2 -2
20. 5 0 0 0 5 2 - 11 -9

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Lubuszanin Trzcianka 9 21 7 0 2 25 - 9 +16
2. Pogoń Nowe Skalmierzyce 9 20 6 2 1 25 - 14 +11
3. Nielba Wągrowiec 8 19 6 1 1 15 - 10 +5
4. Unia Swarzędz 9 17 5 2 2 19 - 14 +5
5. Centra Ostrów Wlkp. 9 17 5 2 2 18 - 16 +2
6. Sokół Pniewy 9 16 5 1 3 17 - 14 +3
7. Polonia Kępno 9 16 5 1 3 15 - 12 +3
8. Obra 1912 Kościan 8 14 4 2 2 8 - 4 +4
9. LKS Gołuchów 9 13 4 1 4 14 - 9 +5
10. Tarnovia Tarnowo Podgórne 9 11 2 5 2 13 - 11 +2
11. Warta Międzychód 9 11 3 2 4 13 - 15 -2
12. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 9 11 3 2 4 11 - 14 -3
13. Orkan Śmiłowo 9 11 3 2 4 11 - 17 -6
14. Zjednoczeni Trzemeszno 9 10 3 1 5 17 - 18 -1
15. Victoria Września 9 9 2 3 4 11 - 12 -1
16. KS Opatówek 9 9 3 0 6 8 - 12 -4
17. Krobianka Krobia 9 9 2 3 4 12 - 23 -11
18. Kotwica Kórnik 9 8 2 2 5 22 - 25 -3
19. Polonia 1912 Leszno 9 7 2 1 6 6 - 13 -7
20. Olimpia Koło 9 1 0 1 8 6 - 24 -18

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Zjednoczeni Trzemeszno 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Nielba Wągrowiec 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Kotwica Kórnik 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Polonia Kępno 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Tarnovia Tarnowo Podgórne 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. LKS Gołuchów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Warta Międzychód 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Olimpia Koło 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Unia Swarzędz 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Lubuszanin Trzcianka 0 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Victoria Września 0 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Centra Ostrów Wlkp. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
15. Sokół Pniewy 0 0 0 0 0 0 - 0 0
16. KS Opatówek 0 0 0 0 0 0 - 0 0
17. Krobianka Krobia 0 0 0 0 0 0 - 0 0
18. Orkan Śmiłowo 0 0 0 0 0 0 - 0 0
19. Obra 1912 Kościan 0 0 0 0 0 0 - 0 0
20. Polonia 1912 Leszno 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna1234567891011121314151617181920
1. Zjednoczeni Trzemeszno XXX - - 6:31:2 - - - - - 1:0 - 4:3 - - - - - - -
2. Lubuszanin Trzcianka - XXX - - - - 5:05:2 - - 4:0 - 2:1 - - - - - - -
3. Victoria Września1:1 - XXX 0:11:2 - - - - - 3:0 - 3:2 - - - - - 0:0 -
4. Centra Ostrów Wlkp. - - - XXX 3:1 - 3:3 - - - - - - - 2:01:1 - - - 3:2
5. Sokół Pniewy - - - - XXX - - - - 3:14:11:32:4 - - - - - - -
6. KS Opatówek3:10:22:0 - - XXX - - 0:1 - - - - - - - - - 1:2 -
7. Krobianka Krobia - - - - - - XXX - - - - - - - 3:31:13:61:0 - 1:0
8. Orkan Śmiłowo3:2 - - - - - - XXX - - - - - - - 1:10:31:0 - 2:0
9. Obra 1912 Kościan - - - - - - 2:00:0 XXX - - - 1:2 - 1:2 - - - - -
10. Unia Swarzędz1:03:12:23:1 - - - - - XXX 4:3 - - - - - - - 4:1 -
11. Olimpia Koło - - - 0:1 - - - - - - XXX - - - - - - - - -
12. Nielba Wągrowiec2:10:32:1 - - - - - - 0:0 - XXX - - - - - - 3:2 -
13. Kotwica Kórnik - - - - - - - - - - - - XXX - - - - - - -
14. Polonia Kępno - 1:2 - - - - 3:0 - 0:2 - - - - XXX 3:1 - - - 1:0 -
15. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - - - - - 0:1 - 2:1 - - - - - - XXX 2:2 - - - -
16. Tarnovia Tarnowo Podgórne - - - - - 2:0 - - 0:1 - - - 2:22:3 - XXX - - - 2:0
17. Pogoń Nowe Skalmierzyce - - - - - 3:1 - - - - 2:11:35:51:11:0 - XXX - - 3:0
18. LKS Gołuchów - - - - 0:01:0 - - - 3:14:01:23:12:3 - - - XXX - -
19. Warta Międzychód - - - - 0:2 - - 4:1 - - 1:1 - 3:2 - - - - - XXX -
20. Polonia 1912 Leszno - 2:1 - - - - - - 0:0 - - - - 2:00:1 - - - - XXX

Ostatnie spotkanie

Orkan ŚmiłowoZjednoczeni Trzemeszno
Orkan Śmiłowo 3:2 Zjednoczeni Trzemeszno
2018-09-15, 15:00:00
    relacja »

Reklama

Najbliższe spotkanie

Zjednoczeni TrzemesznoPolonia Kępno
Zjednoczeni Trzemeszno   Polonia Kępno
2018-09-22, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1:0 Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Krobianka Krobia 1:0 LKS Gołuchów
Orkan Śmiłowo 3:2 Zjednoczeni Trzemeszno
Nielba Wągrowiec 0:0 Unia Swarzędz
Olimpia Koło 0:1 Centra Ostrów Wlkp.
KS Opatówek 2:0 Victoria Września
Polonia 1912 Leszno 2:1 Lubuszanin Trzcianka
Polonia Kępno 1:0 Warta Międzychód
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0:1 Obra 1912 Kościan
Sokół Pniewy 2:4 Kotwica Kórnik

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
Unia Swarzędz - Kotwica Kórnik
LKS Gołuchów - Polonia 1912 Leszno
Olimpia Koło - Nielba Wągrowiec
Zjednoczeni Trzemeszno - Polonia Kępno
Warta Międzychód - Krobianka Krobia
Lubuszanin Trzcianka - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Victoria Września - Orkan Śmiłowo
Centra Ostrów Wlkp. - Obra 1912 Kościan
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Sokół Pniewy - KS Opatówek

Statystyki drużyny