TLKS Zjednoczeni Trzemeszno - strona oficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Kłos Zaniemyśl - Zjednoczeni Trzemeszno
Ładowanie...

Sponsorzy

PW Tomasz Juszczyk

Partnerzy medialni

Buttony

Logowanie

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-04 Zjednoczeni Trzemeszno 6:3 Centra Ostrów Wlkp. relacja ›
2018-08-04 Unia Swarzędz 3:1 Lubuszanin Trzcianka zobacz ›
2018-08-04 Pogoń Nowe Skalmierzyce 2:1 Olimpia Koło zobacz ›
2018-08-04 Orkan Śmiłowo 2:0 Polonia 1912 Leszno zobacz ›
2018-08-04 Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 0:1 KS Opatówek zobacz ›
2018-08-04 Polonia Kępno 3:0 Krobianka Krobia zobacz ›
2018-08-04 LKS Gołuchów 0:0 Sokół Pniewy zobacz ›
2018-08-04 Tarnovia Tarnowo Podgórne 2:2 Kotwica Kórnik zobacz ›
2018-08-04 Victoria Września 0:0 Warta Międzychód zobacz ›
2018-09-26 Nielba Wągrowiec Obra 1912 Kościan 18:00
2018-08-11 Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 2:1 Orkan Śmiłowo zobacz ›
2018-08-11 Warta Międzychód 0:2 Sokół Pniewy zobacz ›
2018-08-11 LKS Gołuchów 3:1 Unia Swarzędz zobacz ›
2018-08-11 Pogoń Nowe Skalmierzyce 1:3 Nielba Wągrowiec zobacz ›
2018-08-11 Polonia 1912 Leszno 2:0 Polonia Kępno zobacz ›
2018-08-11 Tarnovia Tarnowo Podgórne 2:0 KS Opatówek zobacz ›
2018-08-11 Centra Ostrów Wlkp. 3:3 Krobianka Krobia zobacz ›
2018-08-11 Victoria Września 1:1 Zjednoczeni Trzemeszno relacja ›
2018-08-11 Obra 1912 Kościan 1:2 Kotwica Kórnik zobacz ›
2018-08-11 Lubuszanin Trzcianka 4:0 Olimpia Koło zobacz ›
2018-08-15 LKS Gołuchów 4:0 Olimpia Koło zobacz ›
2018-08-15 Unia Swarzędz 4:1 Warta Międzychód zobacz ›
2018-08-15 Orkan Śmiłowo 1:1 Tarnovia Tarnowo Podgórne zobacz ›
2018-08-15 Nielba Wągrowiec 0:3 Lubuszanin Trzcianka zobacz ›
2018-08-15 KS Opatówek 0:1 Obra 1912 Kościan zobacz ›
2018-08-15 Pogoń Nowe Skalmierzyce 5:5 Kotwica Kórnik zobacz ›
2018-08-15 Zjednoczeni Trzemeszno 1:2 Sokół Pniewy relacja ›
2018-08-15 Polonia Kępno 3:1 Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. zobacz ›
2018-08-15 Krobianka Krobia 1:0 Polonia 1912 Leszno zobacz ›
2018-08-15 Victoria Września 0:1 Centra Ostrów Wlkp. zobacz ›
2018-08-18 Centra Ostrów Wlkp. 3:2 Polonia 1912 Leszno zobacz ›
2018-08-18 Unia Swarzędz 1:0 Zjednoczeni Trzemeszno relacja ›
2018-08-18 Warta Międzychód 1:1 Olimpia Koło zobacz ›
2018-08-18 LKS Gołuchów 1:2 Nielba Wągrowiec zobacz ›
2018-08-18 Lubuszanin Trzcianka 2:1 Kotwica Kórnik zobacz ›
2018-08-18 Obra 1912 Kościan 0:0 Orkan Śmiłowo zobacz ›
2018-08-18 Tarnovia Tarnowo Podgórne 2:3 Polonia Kępno zobacz ›
2018-08-18 Victoria Września 1:2 Sokół Pniewy zobacz ›
2018-08-19 Krobianka Krobia 3:3 Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. zobacz ›
2018-08-19 Pogoń Nowe Skalmierzyce 3:1 KS Opatówek zobacz ›
2018-08-25 Polonia 1912 Leszno 0:1 Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. zobacz ›
2018-08-25 Nielba Wągrowiec 3:2 Warta Międzychód zobacz ›
2018-08-25 LKS Gołuchów 3:1 Kotwica Kórnik zobacz ›
2018-08-25 Unia Swarzędz 2:2 Victoria Września zobacz ›
2018-08-25 Polonia Kępno 0:2 Obra 1912 Kościan zobacz ›
2018-08-25 Orkan Śmiłowo 0:3 Pogoń Nowe Skalmierzyce zobacz ›
2018-08-25 Krobianka Krobia 1:1 Tarnovia Tarnowo Podgórne zobacz ›
2018-08-25 Zjednoczeni Trzemeszno 1:0 Olimpia Koło relacja ›
2018-08-25 Centra Ostrów Wlkp. 3:1 Sokół Pniewy zobacz ›
2018-08-26 KS Opatówek 0:2 Lubuszanin Trzcianka zobacz ›
2018-08-29 Pogoń Nowe Skalmierzyce 1:1 Polonia Kępno zobacz ›
2018-08-29 Nielba Wągrowiec 2:1 Zjednoczeni Trzemeszno relacja ›
2018-08-29 LKS Gołuchów 1:0 KS Opatówek zobacz ›
2018-08-29 Tarnovia Tarnowo Podgórne 2:0 Polonia 1912 Leszno zobacz ›
2018-08-29 Victoria Września 3:0 Olimpia Koło zobacz ›
2018-08-29 Obra 1912 Kościan 2:0 Krobianka Krobia zobacz ›
2018-08-29 Warta Międzychód 3:2 Kotwica Kórnik zobacz ›
2018-08-29 Lubuszanin Trzcianka 5:2 Orkan Śmiłowo zobacz ›
2018-08-29 Sokół Pniewy 3:1 Unia Swarzędz zobacz ›
2018-09-05 Centra Ostrów Wlkp. 2:0 Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. zobacz ›
2018-09-01 Unia Swarzędz 3:1 Centra Ostrów Wlkp. zobacz ›
2018-09-01 Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 2:2 Tarnovia Tarnowo Podgórne zobacz ›
2018-09-01 Nielba Wągrowiec 2:1 Victoria Września zobacz ›
2018-09-01 Polonia 1912 Leszno 0:0 Obra 1912 Kościan zobacz ›
2018-09-01 KS Opatówek 1:2 Warta Międzychód zobacz ›
2018-09-01 Krobianka Krobia 3:6 Pogoń Nowe Skalmierzyce zobacz ›
2018-09-01 Polonia Kępno 1:2 Lubuszanin Trzcianka zobacz ›
2018-09-01 Orkan Śmiłowo 1:0 LKS Gołuchów zobacz ›
2018-09-01 Sokół Pniewy 4:1 Olimpia Koło zobacz ›
2018-09-02 Zjednoczeni Trzemeszno 4:3 Kotwica Kórnik relacja ›
2018-09-08 Unia Swarzędz 4:3 Olimpia Koło zobacz ›
2018-09-08 Pogoń Nowe Skalmierzyce 3:0 Polonia 1912 Leszno zobacz ›
2018-09-08 KS Opatówek 3:1 Zjednoczeni Trzemeszno relacja ›
2018-09-08 LKS Gołuchów 2:3 Polonia Kępno zobacz ›
2018-09-08 Warta Międzychód 4:1 Orkan Śmiłowo zobacz ›
2018-09-08 Lubuszanin Trzcianka 5:0 Krobianka Krobia zobacz ›
2018-09-08 Obra 1912 Kościan 1:2 Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. zobacz ›
2018-09-08 Centra Ostrów Wlkp. 1:1 Tarnovia Tarnowo Podgórne zobacz ›
2018-09-08 Victoria Września 3:2 Kotwica Kórnik zobacz ›
2018-09-08 Sokół Pniewy 1:3 Nielba Wągrowiec zobacz ›
2018-09-15 Pogoń Nowe Skalmierzyce 1:0 Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. zobacz ›
2018-09-15 Krobianka Krobia 1:0 LKS Gołuchów zobacz ›
2018-09-15 Orkan Śmiłowo 3:2 Zjednoczeni Trzemeszno relacja ›
2018-09-15 Nielba Wągrowiec 0:0 Unia Swarzędz zobacz ›
2018-09-15 Olimpia Koło 0:1 Centra Ostrów Wlkp. zobacz ›
2018-09-15 KS Opatówek 2:0 Victoria Września zobacz ›
2018-09-15 Polonia 1912 Leszno 2:1 Lubuszanin Trzcianka zobacz ›
2018-09-15 Polonia Kępno 1:0 Warta Międzychód zobacz ›
2018-09-15 Tarnovia Tarnowo Podgórne 0:1 Obra 1912 Kościan zobacz ›
2018-09-15 Sokół Pniewy 2:4 Kotwica Kórnik zobacz ›
10  2018-09-22 Unia Swarzędz Kotwica Kórnik 14:00
10  2018-09-22 LKS Gołuchów Polonia 1912 Leszno 15:00
10  2018-09-22 Olimpia Koło Nielba Wągrowiec 15:00
10  2018-09-22 Zjednoczeni Trzemeszno Polonia Kępno 16:00
10  2018-09-22 Warta Międzychód Krobianka Krobia 16:00
10  2018-09-22 Lubuszanin Trzcianka Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 16:00
10  2018-09-22 Victoria Września Orkan Śmiłowo 16:00
10  2018-09-22 Centra Ostrów Wlkp. Obra 1912 Kościan 16:00
10  2018-09-22 Pogoń Nowe Skalmierzyce Tarnovia Tarnowo Podgórne 16:00
10  2018-09-22 Sokół Pniewy KS Opatówek 16:00
11  2018-09-29 Polonia Kępno Victoria Września 14:00
11  2018-09-29 Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. LKS Gołuchów 15:00
11  2018-09-29 Orkan Śmiłowo Sokół Pniewy 15:00
11  2018-09-29 Nielba Wągrowiec Centra Ostrów Wlkp. 15:00
11  2018-09-29 Olimpia Koło Kotwica Kórnik 15:00
11  2018-09-29 KS Opatówek Unia Swarzędz 16:00
11  2018-09-29 Obra 1912 Kościan Pogoń Nowe Skalmierzyce 16:00
11  2018-09-29 Polonia 1912 Leszno Warta Międzychód 16:00
11  2018-09-29 Krobianka Krobia Zjednoczeni Trzemeszno 16:00
11  2018-09-29 Tarnovia Tarnowo Podgórne Lubuszanin Trzcianka 16:00
12  2018-10-06 Lubuszanin Trzcianka Obra 1912 Kościan 12:00
12  2018-10-06 Unia Swarzędz Orkan Śmiłowo 14:00
12  2018-10-06 LKS Gołuchów Tarnovia Tarnowo Podgórne 15:00
12  2018-10-06 Warta Międzychód Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 15:00
12  2018-10-06 Olimpia Koło KS Opatówek 15:00
12  2018-10-06 Victoria Września Krobianka Krobia 16:00
12  2018-10-06 Centra Ostrów Wlkp. Pogoń Nowe Skalmierzyce 16:00
12  2018-10-06 Zjednoczeni Trzemeszno Polonia 1912 Leszno 16:00
12  2018-10-06 Nielba Wągrowiec Kotwica Kórnik 00:00
12  2018-10-06 Sokół Pniewy Polonia Kępno 00:00
13  2018-10-13 Obra 1912 Kościan LKS Gołuchów 15:00
13  2018-10-13 Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. Zjednoczeni Trzemeszno 15:00
13  2018-10-13 Pogoń Nowe Skalmierzyce Lubuszanin Trzcianka 15:00
13  2018-10-13 KS Opatówek Nielba Wągrowiec 15:00
13  2018-10-13 Polonia 1912 Leszno Victoria Września 15:00
13  2018-10-13 Krobianka Krobia Sokół Pniewy 15:00
13  2018-10-13 Tarnovia Tarnowo Podgórne Warta Międzychód 15:00
13  2018-10-13 Polonia Kępno Unia Swarzędz 15:00
13  2018-10-13 Orkan Śmiłowo Olimpia Koło 15:00
13  2018-10-13 Centra Ostrów Wlkp. Kotwica Kórnik 16:00
14  2018-10-20 Unia Swarzędz Krobianka Krobia 14:00
14  2018-10-20 Centra Ostrów Wlkp. Lubuszanin Trzcianka 15:00
14  2018-10-20 KS Opatówek Kotwica Kórnik 15:00
14  2018-10-20 Zjednoczeni Trzemeszno Tarnovia Tarnowo Podgórne 15:00
14  2018-10-20 LKS Gołuchów Pogoń Nowe Skalmierzyce 15:00
14  2018-10-20 Olimpia Koło Polonia Kępno 15:00
14  2018-10-20 Victoria Września Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 15:00
14  2018-10-20 Warta Międzychód Obra 1912 Kościan 15:00
14  2018-10-20 Sokół Pniewy Polonia 1912 Leszno 00:00
14  2018-10-20 Nielba Wągrowiec Orkan Śmiłowo 00:00
15  2018-10-27 Krobianka Krobia Olimpia Koło 14:00
15  2018-10-27 Orkan Śmiłowo Kotwica Kórnik 14:00
15  2018-10-27 Lubuszanin Trzcianka LKS Gołuchów 14:00
15  2018-10-27 Tarnovia Tarnowo Podgórne Victoria Września 14:00
15  2018-10-27 Polonia Kępno Nielba Wągrowiec 15:00
15  2018-10-27 Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. Sokół Pniewy 15:00
15  2018-10-27 Obra 1912 Kościan Zjednoczeni Trzemeszno 15:00
15  2018-10-27 Pogoń Nowe Skalmierzyce Warta Międzychód 15:00
15  2018-10-27 KS Opatówek Centra Ostrów Wlkp. 15:00
15  2018-10-27 Polonia 1912 Leszno Unia Swarzędz 15:00
16  2018-11-03 Unia Swarzędz Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 13:00
16  2018-11-03 Centra Ostrów Wlkp. LKS Gołuchów 13:00
16  2018-11-03 Olimpia Koło Polonia 1912 Leszno 13:00
16  2018-11-03 Warta Międzychód Lubuszanin Trzcianka 14:00
16  2018-11-03 Polonia Kępno Kotwica Kórnik 14:00
16  2018-11-03 Victoria Września Obra 1912 Kościan 14:00
16  2018-11-03 KS Opatówek Orkan Śmiłowo 14:00
16  2018-11-03 Zjednoczeni Trzemeszno Pogoń Nowe Skalmierzyce 14:00
16  2018-11-03 Nielba Wągrowiec Krobianka Krobia 00:00
16  2018-11-03 Sokół Pniewy Tarnovia Tarnowo Podgórne 00:00
17  2018-11-10 Tarnovia Tarnowo Podgórne Unia Swarzędz 12:00
17  2018-11-10 LKS Gołuchów Warta Międzychód 13:00
17  2018-11-10 Orkan Śmiłowo Centra Ostrów Wlkp. 13:00
17  2018-11-10 Lubuszanin Trzcianka Zjednoczeni Trzemeszno 13:00
17  2018-11-10 Polonia 1912 Leszno Nielba Wągrowiec 13:00
17  2018-11-10 Krobianka Krobia Kotwica Kórnik 13:00
17  2018-11-10 Obra 1912 Kościan Sokół Pniewy 14:00
17  2018-11-10 Pogoń Nowe Skalmierzyce Victoria Września 14:00
17  2018-11-10 Polonia Kępno KS Opatówek 14:00
17  2018-11-10 Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. Olimpia Koło 14:00
18  2018-11-17 Centra Ostrów Wlkp. Warta Międzychód 13:00
18  2018-11-17 KS Opatówek Krobianka Krobia 13:00
18  2018-11-17 Polonia 1912 Leszno Kotwica Kórnik 13:00
18  2018-11-17 Unia Swarzędz Obra 1912 Kościan 13:00
18  2018-11-17 Zjednoczeni Trzemeszno LKS Gołuchów 13:00
18  2018-11-17 Olimpia Koło Tarnovia Tarnowo Podgórne 13:00
18  2018-11-17 Victoria Września Lubuszanin Trzcianka 13:00
18  2018-11-17 Orkan Śmiłowo Polonia Kępno 13:00
18  2018-11-17 Sokół Pniewy Pogoń Nowe Skalmierzyce 00:00
18  2018-11-17 Nielba Wągrowiec Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 00:00
19  2018-11-24 Tarnovia Tarnowo Podgórne Nielba Wągrowiec 12:00
19  2018-11-24 Lubuszanin Trzcianka Sokół Pniewy 12:00
19  2018-11-24 Pogoń Nowe Skalmierzyce Unia Swarzędz 13:00
19  2018-11-24 Polonia 1912 Leszno KS Opatówek 13:00
19  2018-11-24 Krobianka Krobia Orkan Śmiłowo 13:00
19  2018-11-24 Warta Międzychód Zjednoczeni Trzemeszno 13:00
19  2018-11-24 Obra 1912 Kościan Olimpia Koło 13:00
19  2018-11-24 LKS Gołuchów Victoria Września 13:00
19  2018-11-24 Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. Kotwica Kórnik 13:00
19  2018-11-24 Polonia Kępno Centra Ostrów Wlkp. 14:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-07-18 Chemik Bydgoszcz 2:1 Zjednoczeni Trzemeszno zobacz ›
2018-07-22 Zjednoczeni Trzemeszno 0:1 Unia Gniewkowo zobacz ›
2018-07-28 Pogoń Szczecin CLJ 4:1 Zjednoczeni Trzemeszno zobacz ›

Ostatnie spotkanie

Orkan ŚmiłowoZjednoczeni Trzemeszno
Orkan Śmiłowo 3:2 Zjednoczeni Trzemeszno
2018-09-15, 15:00:00
    relacja »

Reklama

Najbliższe spotkanie

Zjednoczeni TrzemesznoPolonia Kępno
Zjednoczeni Trzemeszno   Polonia Kępno
2018-09-22, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1:0 Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Krobianka Krobia 1:0 LKS Gołuchów
Orkan Śmiłowo 3:2 Zjednoczeni Trzemeszno
Nielba Wągrowiec 0:0 Unia Swarzędz
Olimpia Koło 0:1 Centra Ostrów Wlkp.
KS Opatówek 2:0 Victoria Września
Polonia 1912 Leszno 2:1 Lubuszanin Trzcianka
Polonia Kępno 1:0 Warta Międzychód
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0:1 Obra 1912 Kościan
Sokół Pniewy 2:4 Kotwica Kórnik

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
Unia Swarzędz - Kotwica Kórnik
LKS Gołuchów - Polonia 1912 Leszno
Olimpia Koło - Nielba Wągrowiec
Zjednoczeni Trzemeszno - Polonia Kępno
Warta Międzychód - Krobianka Krobia
Lubuszanin Trzcianka - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Victoria Września - Orkan Śmiłowo
Centra Ostrów Wlkp. - Obra 1912 Kościan
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Sokół Pniewy - KS Opatówek

Statystyki drużyny