login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
TLKS Zjednoczeni Trzemeszno - strona oficjalna
Aktualno¶ci:
2020-08-10
Zwycięstwo na inaugurację ligi.
2020-06-01
Nabór do drużyny seniorów
2020-01-21
Zjednoczeni rozpoczęli przygotowania
Wyniki ostatniej kolejki:
GKS ŻERKÓW - WARTA PYZDRY
WARTA EREMITA DOBRÓW - CZARNI OSTROWITE
1:1
LMKS CZARNI BRZE¬NO - ORLIK MIŁOSŁAW
ORZEŁ GRZEGORZEW - KP ZRYW K - FLEX DˇBIE
WARTA KRZYMÓW - STRAŻAK LICHEŃ STARY
0:1
PELIKAN NIECHANOWO - POLONIA GOLINA
BASZTA PRZEDECZ - ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO
SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO - POLANIN STRZAŁKOWO
3:2
Menu główne
Strona główna
Aktualno¶ci
TLKS Zjednoczeni Trzemeszno
Informacje
Kontakt
Pierwsza drużyna
Kadra
Transfery
Terminarz rozgrywek
Tabela ligowa
Statystyki zawodników
Statystyki ligowe
Galeria
Sponsorzy
Sponsorzy
PW Tomasz Juszczyk
Partnerzy medialni
Pogoda
Weather Forecast
|
Weather Maps
Mini-Chat
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Terminarz rozgrywek
Rozgrywki Ligowe
Kol.
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Relacja
1
WARTA PYZDRY
17:00
1
2020-08-07
POLONIA GOLINA
2:2
ORLIK MIŁOSŁAW
zobacz ›
1
2020-08-08
POLANIN STRZAŁKOWO
6:0
GKS ŻERKÓW
zobacz ›
1
2020-08-08
PELIKAN NIECHANOWO
2:0
ORZEŁ GRZEGORZEW
zobacz ›
1
2020-08-08
SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO
1:4
WARTA EREMITA DOBRÓW
zobacz ›
1
2020-08-08
STRAŻAK LICHEŃ STARY
1:1
KP ZRYW K-FLEX DˇBIE
zobacz ›
1
2020-08-09
WARTA KRZYMÓW
1:0
KASZTELANIA BRUDZEW
zobacz ›
1
2020-08-09
BASZTA PRZEDECZ
2:2
LMKS CZARNI BRZE¬NO
zobacz ›
1
2020-08-09
ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO
1:0
CZARNI OSTROWITE
zobacz ›
2
2020-08-15
WARTA PYZDRY
1:2
KASZTELANIA BRUDZEW
zobacz ›
2
2020-08-15
CZARNI OSTROWITE
2:2
POLANIN STRZAŁKOWO
zobacz ›
2
2020-08-15
ORLIK MIŁOSŁAW
1:2
ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO
zobacz ›
2
2020-08-15
KP ZRYW K-FLEX DˇBIE
6:3
POLONIA GOLINA
zobacz ›
2
2020-08-16
ORZEŁ GRZEGORZEW
0:0
WARTA KRZYMÓW
zobacz ›
2
2020-08-16
LMKS CZARNI BRZE¬NO
0:3
PELIKAN NIECHANOWO
zobacz ›
2
2020-08-16
WARTA EREMITA DOBRÓW
3:0
BASZTA PRZEDECZ
zobacz ›
2
2020-08-16
GKS ŻERKÓW
3:2
SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO
zobacz ›
3
2020-08-22
STRAŻAK LICHEŃ STARY
0:1
WARTA PYZDRY
zobacz ›
3
2020-08-22
ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO
5:5
KP ZRYW K-FLEX DˇBIE
zobacz ›
3
2020-08-22
POLANIN STRZAŁKOWO
3:2
ORLIK MIŁOSŁAW
zobacz ›
3
2020-08-22
SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO
1:6
CZARNI OSTROWITE
zobacz ›
3
2020-08-22
BASZTA PRZEDECZ
0:2
GKS ŻERKÓW
zobacz ›
3
2020-08-22
PELIKAN NIECHANOWO
2:2
WARTA EREMITA DOBRÓW
zobacz ›
3
2020-08-22
WARTA KRZYMÓW
3:2
LMKS CZARNI BRZE¬NO
zobacz ›
3
2020-08-22
KASZTELANIA BRUDZEW
2:1
ORZEŁ GRZEGORZEW
zobacz ›
4
2020-08-28
STRAŻAK LICHEŃ STARY
0:1
POLONIA GOLINA
zobacz ›
4
2020-08-29
WARTA PYZDRY
1:6
ORZEŁ GRZEGORZEW
zobacz ›
4
2020-08-29
CZARNI OSTROWITE
1:1
BASZTA PRZEDECZ
zobacz ›
4
2020-08-29
ORLIK MIŁOSŁAW
3:0
SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO
zobacz ›
4
2020-08-30
LMKS CZARNI BRZE¬NO
0:1
KASZTELANIA BRUDZEW
zobacz ›
4
2020-08-30
WARTA EREMITA DOBRÓW
0:4
WARTA KRZYMÓW
zobacz ›
4
2020-08-30
GKS ŻERKÓW
0:1
PELIKAN NIECHANOWO
zobacz ›
4
2020-08-30
KP ZRYW K-FLEX DˇBIE
1:1
POLANIN STRZAŁKOWO
zobacz ›
5
2020-09-05
POLONIA GOLINA
4:1
WARTA PYZDRY
zobacz ›
5
2020-09-05
ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO
0:0
STRAŻAK LICHEŃ STARY
zobacz ›
5
2020-09-05
SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO
1:4
KP ZRYW K-FLEX DˇBIE
zobacz ›
5
2020-09-05
PELIKAN NIECHANOWO
4:0
CZARNI OSTROWITE
zobacz ›
5
2020-09-05
WARTA KRZYMÓW
2:1
GKS ŻERKÓW
zobacz ›
5
2020-09-06
BASZTA PRZEDECZ
5:2
ORLIK MIŁOSŁAW
zobacz ›
5
2020-09-06
KASZTELANIA BRUDZEW
0:4
WARTA EREMITA DOBRÓW
zobacz ›
5
2020-09-06
ORZEŁ GRZEGORZEW
3:1
LMKS CZARNI BRZE¬NO
zobacz ›
6
2020-09-12
WARTA PYZDRY
9:0
LMKS CZARNI BRZE¬NO
zobacz ›
6
2020-09-12
CZARNI OSTROWITE
0:2
WARTA KRZYMÓW
zobacz ›
6
2020-09-12
ORLIK MIŁOSŁAW
1:4
PELIKAN NIECHANOWO
zobacz ›
6
2020-09-12
STRAŻAK LICHEŃ STARY
2:1
POLANIN STRZAŁKOWO
zobacz ›
6
2020-09-12
POLONIA GOLINA
3:1
ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO
zobacz ›
6
2020-09-13
WARTA EREMITA DOBRÓW
1:0
ORZEŁ GRZEGORZEW
zobacz ›
6
2020-09-13
GKS ŻERKÓW
2:2
KASZTELANIA BRUDZEW
zobacz ›
6
2020-09-13
KP ZRYW K-FLEX DˇBIE
3:1
BASZTA PRZEDECZ
zobacz ›
7
2020-09-19
ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO
2:2
WARTA PYZDRY
zobacz ›
7
2020-09-19
POLANIN STRZAŁKOWO
2:2
POLONIA GOLINA
zobacz ›
7
2020-09-19
PELIKAN NIECHANOWO
6:2
KP ZRYW K-FLEX DˇBIE
zobacz ›
7
2020-09-19
WARTA KRZYMÓW
5:1
ORLIK MIŁOSŁAW
zobacz ›
7
2020-09-19
LMKS CZARNI BRZE¬NO
0:2
WARTA EREMITA DOBRÓW
zobacz ›
7
2020-09-20
SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO
2:4
STRAŻAK LICHEŃ STARY
zobacz ›
7
2020-09-20
KASZTELANIA BRUDZEW
4:0
CZARNI OSTROWITE
zobacz ›
7
2020-09-20
ORZEŁ GRZEGORZEW
6:0
GKS ŻERKÓW
zobacz ›
8
2020-09-26
WARTA PYZDRY
2:4
WARTA EREMITA DOBRÓW
zobacz ›
8
2020-09-26
CZARNI OSTROWITE
0:1
ORZEŁ GRZEGORZEW
zobacz ›
8
2020-09-26
ORLIK MIŁOSŁAW
0:0
KASZTELANIA BRUDZEW
zobacz ›
8
2020-09-26
STRAŻAK LICHEŃ STARY
0:0
BASZTA PRZEDECZ
zobacz ›
8
2020-09-26
POLONIA GOLINA
4:0
SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO
zobacz ›
8
2020-09-26
ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO
0:2
POLANIN STRZAŁKOWO
zobacz ›
8
2020-09-27
GKS ŻERKÓW
4:0
LMKS CZARNI BRZE¬NO
zobacz ›
8
2020-09-27
KP ZRYW K-FLEX DˇBIE
4:3
WARTA KRZYMÓW
zobacz ›
9
2020-10-03
POLANIN STRZAŁKOWO
3:0
WARTA PYZDRY
zobacz ›
9
2020-10-03
SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO
0:7
ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO
zobacz ›
9
2020-10-03
PELIKAN NIECHANOWO
3:0
STRAŻAK LICHEŃ STARY
zobacz ›
9
2020-10-04
BASZTA PRZEDECZ
1:2
POLONIA GOLINA
zobacz ›
9
2020-10-04
KASZTELANIA BRUDZEW
2:1
KP ZRYW K-FLEX DˇBIE
zobacz ›
9
2020-10-04
ORZEŁ GRZEGORZEW
5:0
ORLIK MIŁOSŁAW
zobacz ›
9
2020-10-04
LMKS CZARNI BRZE¬NO
2:0
CZARNI OSTROWITE
zobacz ›
9
2020-10-04
WARTA EREMITA DOBRÓW
5:2
GKS ŻERKÓW
zobacz ›
10
2020-10-10
WARTA PYZDRY
1:3
GKS ŻERKÓW
zobacz ›
10
2020-10-10
CZARNI OSTROWITE
1:5
WARTA EREMITA DOBRÓW
zobacz ›
10
2020-10-10
KP ZRYW K-FLEX DˇBIE
5:1
ORZEŁ GRZEGORZEW
zobacz ›
10
2020-10-10
STRAŻAK LICHEŃ STARY
2:2
WARTA KRZYMÓW
zobacz ›
10
2020-10-10
POLONIA GOLINA
4:2
PELIKAN NIECHANOWO
zobacz ›
10
2020-10-10
ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO
1:0
BASZTA PRZEDECZ
zobacz ›
10
2020-10-10
POLANIN STRZAŁKOWO
1:1
SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO
zobacz ›
10
2020-10-11
ORLIK MIŁOSŁAW
1:2
LMKS CZARNI BRZE¬NO
zobacz ›
11
2020-10-17
SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO
1:4
WARTA PYZDRY
zobacz ›
11
2020-10-17
PELIKAN NIECHANOWO
1:0
ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO
zobacz ›
11
2020-10-17
WARTA KRZYMÓW
1:4
POLONIA GOLINA
zobacz ›
11
2020-10-17
WARTA EREMITA DOBRÓW
3:2
ORLIK MIŁOSŁAW
zobacz ›
11
2020-10-18
BASZTA PRZEDECZ
2:3
POLANIN STRZAŁKOWO
zobacz ›
11
2020-10-18
KASZTELANIA BRUDZEW
1:4
STRAŻAK LICHEŃ STARY
zobacz ›
11
2020-10-18
LMKS CZARNI BRZE¬NO
3:2
KP ZRYW K-FLEX DˇBIE
zobacz ›
11
2020-10-18
GKS ŻERKÓW
2:2
CZARNI OSTROWITE
zobacz ›
12
2020-10-24
WARTA PYZDRY
2:3
CZARNI OSTROWITE
zobacz ›
12
2020-10-24
ORLIK MIŁOSŁAW
0:2
GKS ŻERKÓW
zobacz ›
12
2020-10-24
KP ZRYW K-FLEX DˇBIE
2:4
WARTA EREMITA DOBRÓW
zobacz ›
12
2020-10-24
STRAŻAK LICHEŃ STARY
0:1
ORZEŁ GRZEGORZEW
zobacz ›
12
2020-10-24
ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO
1:2
WARTA KRZYMÓW
zobacz ›
12
2020-10-24
POLANIN STRZAŁKOWO
0:0
PELIKAN NIECHANOWO
zobacz ›
12
2020-10-25
POLONIA GOLINA
2:0
KASZTELANIA BRUDZEW
zobacz ›
12
2020-10-25
SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO
2:6
BASZTA PRZEDECZ
zobacz ›
13
2020-10-31
BASZTA PRZEDECZ
1:0
WARTA PYZDRY
zobacz ›
13
2020-10-31
PELIKAN NIECHANOWO
3:0
SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO
zobacz ›
13
2020-10-31
WARTA KRZYMÓW
0:2
POLANIN STRZAŁKOWO
zobacz ›
13
2020-10-31
KASZTELANIA BRUDZEW
1:2
ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO
zobacz ›
13
2020-10-31
ORZEŁ GRZEGORZEW
2:1
POLONIA GOLINA
zobacz ›
13
2020-10-31
LMKS CZARNI BRZE¬NO
1:4
STRAŻAK LICHEŃ STARY
zobacz ›
13
2020-10-31
GKS ŻERKÓW
3:2
KP ZRYW K-FLEX DˇBIE
zobacz ›
13
2020-10-31
CZARNI OSTROWITE
4:2
ORLIK MIŁOSŁAW
zobacz ›
14
2020-11-07
WARTA PYZDRY
5:3
ORLIK MIŁOSŁAW
zobacz ›
14
2020-11-07
KP ZRYW K-FLEX DˇBIE
2:1
CZARNI OSTROWITE
zobacz ›
14
2020-11-07
STRAŻAK LICHEŃ STARY
2:3
WARTA EREMITA DOBRÓW
zobacz ›
14
2020-11-07
POLONIA GOLINA
3:0
LMKS CZARNI BRZE¬NO
zobacz ›
14
2020-11-07
ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO
3:0
ORZEŁ GRZEGORZEW
zobacz ›
14
2020-11-07
POLANIN STRZAŁKOWO
3:1
KASZTELANIA BRUDZEW
zobacz ›
14
2020-11-08
SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO
1:4
WARTA KRZYMÓW
zobacz ›
14
2020-11-08
BASZTA PRZEDECZ
2:3
PELIKAN NIECHANOWO
zobacz ›
15
2020-11-11
PELIKAN NIECHANOWO
9:0
WARTA PYZDRY
zobacz ›
15
2020-11-11
WARTA KRZYMÓW
7:1
BASZTA PRZEDECZ
zobacz ›
15
2020-11-11
KASZTELANIA BRUDZEW
7:0
SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO
zobacz ›
15
2020-11-11
ORZEŁ GRZEGORZEW
3:3
POLANIN STRZAŁKOWO
zobacz ›
15
2020-11-11
LMKS CZARNI BRZE¬NO
1:1
ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO
zobacz ›
15
2020-11-11
GKS ŻERKÓW
1:0
STRAŻAK LICHEŃ STARY
zobacz ›
15
2020-11-11
ORLIK MIŁOSŁAW
2:3
KP ZRYW K-FLEX DˇBIE
zobacz ›
15
2020-11-29
WARTA EREMITA DOBRÓW
0:0
POLONIA GOLINA
zobacz ›
16
2020-11-14
WARTA PYZDRY
2:3
KP ZRYW K-FLEX DˇBIE
zobacz ›
16
2020-11-14
STRAŻAK LICHEŃ STARY
4:2
CZARNI OSTROWITE
zobacz ›
16
2020-11-14
POLONIA GOLINA
1:2
GKS ŻERKÓW
zobacz ›
16
2020-11-14
ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO
0:5
WARTA EREMITA DOBRÓW
zobacz ›
16
2020-11-14
POLANIN STRZAŁKOWO
2:0
LMKS CZARNI BRZE¬NO
zobacz ›
16
2020-11-14
PELIKAN NIECHANOWO
4:0
WARTA KRZYMÓW
zobacz ›
16
2020-11-15
SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO
0:2
ORZEŁ GRZEGORZEW
zobacz ›
16
2020-11-15
BASZTA PRZEDECZ
2:5
KASZTELANIA BRUDZEW
zobacz ›
17
2020-11-21
WARTA KRZYMÓW
5:1
WARTA PYZDRY
zobacz ›
17
2020-11-21
KASZTELANIA BRUDZEW
1:1
PELIKAN NIECHANOWO
zobacz ›
17
2020-11-21
CZARNI OSTROWITE
0:4
POLONIA GOLINA
zobacz ›
17
2020-11-21
ORLIK MIŁOSŁAW
1:3
STRAŻAK LICHEŃ STARY
zobacz ›
17
2020-11-22
ORZEŁ GRZEGORZEW
1:2
BASZTA PRZEDECZ
zobacz ›
17
2020-11-22
WARTA EREMITA DOBRÓW
1:2
POLANIN STRZAŁKOWO
zobacz ›
17
2020-11-22
GKS ŻERKÓW
1:1
ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO
zobacz ›
17
2020-12-05
LMKS CZARNI BRZE¬NO
2:3
SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO
zobacz ›
18
2021-03-06
ORLIK MIŁOSŁAW
0:1
POLONIA GOLINA
zobacz ›
18
2021-03-06
CZARNI OSTROWITE
0:2
ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO
zobacz ›
18
2021-03-07
KP ZRYW K-FLEX DˇBIE
2:1
STRAŻAK LICHEŃ STARY
zobacz ›
18
2021-03-07
GKS ŻERKÓW
0:3
POLANIN STRZAŁKOWO
zobacz ›
18
2021-03-07
WARTA EREMITA DOBRÓW
6:2
SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO
zobacz ›
18
2021-03-07
LMKS CZARNI BRZE¬NO
1:3
BASZTA PRZEDECZ
zobacz ›
18
2021-03-07
ORZEŁ GRZEGORZEW
0:3
PELIKAN NIECHANOWO
zobacz ›
18
2021-03-07
KASZTELANIA BRUDZEW
2:2
WARTA KRZYMÓW
zobacz ›
19
2021-03-13
POLONIA GOLINA
1:5
KP ZRYW K-FLEX DˇBIE
zobacz ›
19
2021-03-13
ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO
4:1
ORLIK MIŁOSŁAW
zobacz ›
19
2021-03-13
POLANIN STRZAŁKOWO
4:1
CZARNI OSTROWITE
zobacz ›
19
2021-03-13
BASZTA PRZEDECZ
0:3
WARTA EREMITA DOBRÓW
zobacz ›
19
2021-03-13
PELIKAN NIECHANOWO
5:0
LMKS CZARNI BRZE¬NO
zobacz ›
19
2021-03-13
WARTA KRZYMÓW
1:1
ORZEŁ GRZEGORZEW
zobacz ›
19
2021-03-13
KASZTELANIA BRUDZEW
1:1
WARTA PYZDRY
zobacz ›
19
2021-03-14
SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO
1:2
GKS ŻERKÓW
zobacz ›
20
2021-05-03
WARTA PYZDRY
2:4
STRAŻAK LICHEŃ STARY
zobacz ›
20
2021-05-03
KP ZRYW K-FLEX DˇBIE
0:3
ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO
zobacz ›
20
2021-05-03
ORLIK MIŁOSŁAW
0:2
POLANIN STRZAŁKOWO
zobacz ›
20
2021-05-03
CZARNI OSTROWITE
2:1
SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO
zobacz ›
20
2021-05-03
GKS ŻERKÓW
2:0
BASZTA PRZEDECZ
zobacz ›
20
2021-05-03
WARTA EREMITA DOBRÓW
2:0
PELIKAN NIECHANOWO
zobacz ›
20
2021-05-03
LMKS CZARNI BRZE¬NO
0:2
WARTA KRZYMÓW
zobacz ›
20
2021-05-03
ORZEŁ GRZEGORZEW
3:1
KASZTELANIA BRUDZEW
zobacz ›
21
2021-05-19
ORZEŁ GRZEGORZEW
3:0
WARTA PYZDRY
zobacz ›
21
2021-05-19
KASZTELANIA BRUDZEW
4:0
LMKS CZARNI BRZE¬NO
zobacz ›
21
2021-05-19
WARTA KRZYMÓW
1:2
WARTA EREMITA DOBRÓW
zobacz ›
21
2021-05-19
PELIKAN NIECHANOWO
2:0
GKS ŻERKÓW
zobacz ›
21
2021-05-19
BASZTA PRZEDECZ
0:3
CZARNI OSTROWITE
zobacz ›
21
2021-05-19
SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO
5:3
ORLIK MIŁOSŁAW
zobacz ›
21
2021-05-19
POLANIN STRZAŁKOWO
6:0
KP ZRYW K-FLEX DˇBIE
zobacz ›
21
2021-05-19
POLONIA GOLINA
0:1
STRAŻAK LICHEŃ STARY
zobacz ›
22
WARTA PYZDRY
POLONIA GOLINA
17:00
22
STRAŻAK LICHEŃ STARY
ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO
17:00
22
KP ZRYW K-FLEX DˇBIE
SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO
17:00
22
ORLIK MIŁOSŁAW
BASZTA PRZEDECZ
17:00
22
CZARNI OSTROWITE
PELIKAN NIECHANOWO
17:00
22
GKS ŻERKÓW
2:0
WARTA KRZYMÓW
zobacz ›
22
WARTA EREMITA DOBRÓW
1:2
KASZTELANIA BRUDZEW
zobacz ›
22
LMKS CZARNI BRZE¬NO
4:5
ORZEŁ GRZEGORZEW
zobacz ›
23
2021-05-26
LMKS CZARNI BRZE¬NO
WARTA PYZDRY
17:00
23
2021-05-26
ORZEŁ GRZEGORZEW
WARTA EREMITA DOBRÓW
17:00
23
2021-05-26
KASZTELANIA BRUDZEW
GKS ŻERKÓW
17:00
23
2021-05-26
WARTA KRZYMÓW
CZARNI OSTROWITE
17:00
23
2021-05-26
PELIKAN NIECHANOWO
ORLIK MIŁOSŁAW
17:00
23
2021-05-26
BASZTA PRZEDECZ
KP ZRYW K-FLEX DˇBIE
17:00
23
2021-05-26
POLANIN STRZAŁKOWO
STRAŻAK LICHEŃ STARY
17:00
23
2021-05-26
ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO
POLONIA GOLINA
17:00
24
2021-06-09
WARTA PYZDRY
ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO
17:00
24
2021-06-09
POLONIA GOLINA
POLANIN STRZAŁKOWO
17:00
24
2021-06-09
STRAŻAK LICHEŃ STARY
SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO
17:00
24
2021-06-09
KP ZRYW K-FLEX DˇBIE
PELIKAN NIECHANOWO
17:00
24
2021-06-09
ORLIK MIŁOSŁAW
WARTA KRZYMÓW
17:00
24
2021-06-09
CZARNI OSTROWITE
KASZTELANIA BRUDZEW
17:00
24
2021-06-09
GKS ŻERKÓW
ORZEŁ GRZEGORZEW
17:00
24
2021-06-09
WARTA EREMITA DOBRÓW
LMKS CZARNI BRZE¬NO
17:00
25
2021-04-24
KASZTELANIA BRUDZEW
2:1
ORLIK MIŁOSŁAW
zobacz ›
25
2021-04-24
WARTA KRZYMÓW
1:0
KP ZRYW K-FLEX DˇBIE
zobacz ›
25
2021-04-24
BASZTA PRZEDECZ
1:3
STRAŻAK LICHEŃ STARY
zobacz ›
25
2021-04-24
SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO
1:5
POLONIA GOLINA
zobacz ›
25
2021-04-24
POLANIN STRZAŁKOWO
3:4
ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO
zobacz ›
25
2021-04-25
WARTA EREMITA DOBRÓW
0:2
WARTA PYZDRY
zobacz ›
25
2021-04-25
LMKS CZARNI BRZE¬NO
3:0
GKS ŻERKÓW
zobacz ›
25
2021-04-25
ORZEŁ GRZEGORZEW
2:1
CZARNI OSTROWITE
zobacz ›
26
2021-05-01
WARTA PYZDRY
4:5
POLANIN STRZAŁKOWO
zobacz ›
26
2021-05-01
ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO
1:3
SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO
zobacz ›
26
2021-05-01
POLONIA GOLINA
3:3
BASZTA PRZEDECZ
zobacz ›
26
2021-05-01
STRAŻAK LICHEŃ STARY
0:3
PELIKAN NIECHANOWO
zobacz ›
26
2021-05-01
KP ZRYW K-FLEX DˇBIE
1:3
KASZTELANIA BRUDZEW
zobacz ›
26
2021-05-01
ORLIK MIŁOSŁAW
1:3
ORZEŁ GRZEGORZEW
zobacz ›
26
2021-05-01
CZARNI OSTROWITE
6:0
LMKS CZARNI BRZE¬NO
zobacz ›
26
2021-05-01
GKS ŻERKÓW
3:3
WARTA EREMITA DOBRÓW
zobacz ›
27
2021-05-08
WARTA EREMITA DOBRÓW
1:1
CZARNI OSTROWITE
zobacz ›
27
2021-05-08
WARTA KRZYMÓW
0:1
STRAŻAK LICHEŃ STARY
zobacz ›
27
2021-05-08
SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO
3:2
POLANIN STRZAŁKOWO
zobacz ›
27
2021-05-09
GKS ŻERKÓW
WARTA PYZDRY
17:00
27
2021-05-09
LMKS CZARNI BRZE¬NO
ORLIK MIŁOSŁAW
17:00
27
2021-05-09
ORZEŁ GRZEGORZEW
KP ZRYW K-FLEX DˇBIE
17:00
27
2021-05-09
PELIKAN NIECHANOWO
POLONIA GOLINA
17:00
27
2021-05-09
BASZTA PRZEDECZ
ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO
17:00
Rozgrywki Pucharowe
Kol.
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Relacja
---
2020-08-12
TORNADO TARNOWO
1:2
ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO
zobacz ›
Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Relacja
2020-08-01
ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO
4:2
CANARINHOS SKÓRZEWO
zobacz ›
Ostatnie spotkanie
KP ZRYW K-FLEX DˇBIE
0:3
ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO
2021-05-03, 17:00:00
oceny zawodników »
Reklama
Najbliższe spotkanie
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Tabela ligowa
1.
WARTA EREMITA DOBRÓW
49
2.
PELIKAN NIECHANOWO
48
3.
POLANIN STRZAŁKOWO
45
4.
POLONIA GOLINA
40
5.
WARTA KRZYMÓW
40
6.
ORZEŁ GRZEGORZEW
36
7.
ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO
35
8.
GKS ŻERKÓW
34
9.
KASZTELANIA BRUDZEW
32
10.
KP ZRYW K-FLEX DˇBIE
30
11.
STRAŻAK LICHEŃ STARY
28
12.
BASZTA PRZEDECZ
19
13.
CZARNI OSTROWITE
19
14.
WARTA PYZDRY
17
15.
LMKS CZARNI BRZE¬NO
14
16.
SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO
10
17.
ORLIK MIŁOSŁAW
5
Wyniki
Ostatnia kolejka 27
GKS ŻERKÓW
WARTA PYZDRY
WARTA EREMITA DOBRÓW
1:1
CZARNI OSTROWITE
LMKS CZARNI BRZE¬NO
ORLIK MIŁOSŁAW
ORZEŁ GRZEGORZEW
KP ZRYW K - FLEX DˇBIE
WARTA KRZYMÓW
0:1
STRAŻAK LICHEŃ STARY
PELIKAN NIECHANOWO
POLONIA GOLINA
BASZTA PRZEDECZ
ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO
SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO
3:2
POLANIN STRZAŁKOWO
Najbliższa kolejka
Najbliższa kolejka 28
Zegar
Wyszukiwarka