TLKS Zjednoczeni Trzemeszno - strona oficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Kłos Zaniemyśl - Zjednoczeni Trzemeszno
Ładowanie...

Sponsorzy

PW Tomasz Juszczyk

Partnerzy medialni

Buttony

Logowanie

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-19 Warta Śrem 0:6 Zjednoczeni Trzemeszno relacja ›
2017-08-19 Orkan Jarosławiec 2:0 Wiara Lecha Poznań zobacz ›
2017-08-19 Avia Kamionki 4:5 Vitcovia Witkowo zobacz ›
2017-08-19 Kłos Zaniemyśl 5:2 1922 Lechia Kostrzyn zobacz ›
2017-08-19 Concordia Murowana Goślina 0:3 Luboński 1943 Luboń zobacz ›
2017-08-19 Piast Kobylnica 3:1 Wielkopolska Komorniki zobacz ›
2017-08-19 TPS Winogrady Poznań 2:1 Poznańska 13 Poznań zobacz ›
2017-08-26 Zjednoczeni Trzemeszno 2:0 Poznańska 13 Poznań relacja ›
2017-08-26 Luboński 1943 Luboń 0:1 Piast Kobylnica zobacz ›
2017-08-26 Warta Śrem 2:2 Orkan Jarosławiec zobacz ›
2017-08-26 1922 Lechia Kostrzyn 2:1 Concordia Murowana Goślina zobacz ›
2017-08-26 Wiara Lecha Poznań 2:0 Avia Kamionki zobacz ›
2017-08-27 Wielkopolska Komorniki 2:0 TPS Winogrady Poznań zobacz ›
2017-08-27 Vitcovia Witkowo 2:2 Kłos Zaniemyśl zobacz ›
2017-09-01 Kłos Zaniemyśl 3:2 Wiara Lecha Poznań zobacz ›
2017-09-02 Concordia Murowana Goślina 3:0 Vitcovia Witkowo zobacz ›
2017-09-02 Orkan Jarosławiec 0:1 Zjednoczeni Trzemeszno relacja ›
2017-09-02 TPS Winogrady Poznań 3:0 Luboński 1943 Luboń zobacz ›
2017-09-02 Avia Kamionki 1:0 Warta Śrem zobacz ›
2017-09-03 Poznańska 13 Poznań 2:1 Wielkopolska Komorniki zobacz ›
2017-09-06 Piast Kobylnica 0:2 1922 Lechia Kostrzyn zobacz ›
2017-09-09 Orkan Jarosławiec 0:4 Avia Kamionki zobacz ›
2017-09-09 Luboński 1943 Luboń 2:3 Poznańska 13 Poznań zobacz ›
2017-09-09 1922 Lechia Kostrzyn 3:0 TPS Winogrady Poznań zobacz ›
2017-09-09 Zjednoczeni Trzemeszno 2:0 Wielkopolska Komorniki relacja ›
2017-09-09 Vitcovia Witkowo 0:2 Piast Kobylnica zobacz ›
2017-09-09 Warta Śrem 3:1 Kłos Zaniemyśl zobacz ›
2017-09-09 Wiara Lecha Poznań 4:4 Concordia Murowana Goślina zobacz ›
2017-09-16 Concordia Murowana Goślina 0:4 Warta Śrem zobacz ›
2017-09-16 Kłos Zaniemyśl 0:2 Orkan Jarosławiec zobacz ›
2017-09-16 TPS Winogrady Poznań 5:3 Vitcovia Witkowo zobacz ›
2017-09-16 Avia Kamionki 2:3 Zjednoczeni Trzemeszno relacja ›
2017-09-16 Wielkopolska Komorniki 5:2 Luboński 1943 Luboń zobacz ›
2017-09-16 Piast Kobylnica 1:7 Wiara Lecha Poznań zobacz ›
2017-09-17 Poznańska 13 Poznań 2:4 1922 Lechia Kostrzyn zobacz ›
2017-09-23 Orkan Jarosławiec 1:4 Concordia Murowana Goślina zobacz ›
2017-09-23 Warta Śrem 2:3 Piast Kobylnica zobacz ›
2017-09-23 Vitcovia Witkowo 3:0 Poznańska 13 Poznań zobacz ›
2017-09-23 1922 Lechia Kostrzyn 4:0 Wielkopolska Komorniki zobacz ›
2017-09-23 Avia Kamionki 1:1 Kłos Zaniemyśl zobacz ›
2017-09-24 Wiara Lecha Poznań 5:3 TPS Winogrady Poznań zobacz ›
2017-09-24 Zjednoczeni Trzemeszno 2:0 Luboński 1943 Luboń zobacz ›
2017-09-30 Kłos Zaniemyśl 0:4 Zjednoczeni Trzemeszno relacja ›
2017-09-30 TPS Winogrady Poznań 3:1 Warta Śrem zobacz ›
2017-09-30 Luboński 1943 Luboń 1:3 1922 Lechia Kostrzyn zobacz ›
2017-09-30 Piast Kobylnica 3:2 Orkan Jarosławiec zobacz ›
2017-10-01 Concordia Murowana Goślina 4:4 Avia Kamionki zobacz ›
2017-10-01 Wielkopolska Komorniki 0:1 Vitcovia Witkowo zobacz ›
2017-10-01 Poznańska 13 Poznań 3:4 Wiara Lecha Poznań zobacz ›
2017-10-07 Orkan Jarosławiec 1:3 TPS Winogrady Poznań zobacz ›
2017-10-07 Warta Śrem 2:7 Poznańska 13 Poznań zobacz ›
2017-10-07 Zjednoczeni Trzemeszno 1:2 1922 Lechia Kostrzyn relacja ›
2017-10-07 Vitcovia Witkowo 1:0 Luboński 1943 Luboń zobacz ›
2017-10-07 Wiara Lecha Poznań 6:0 Wielkopolska Komorniki zobacz ›
2017-10-07 Kłos Zaniemyśl 0:0 Concordia Murowana Goślina zobacz ›
2017-10-08 Avia Kamionki 5:2 Piast Kobylnica zobacz ›
2017-10-14 1922 Lechia Kostrzyn 0:2 Vitcovia Witkowo zobacz ›
2017-10-14 Luboński 1943 Luboń 1:3 Wiara Lecha Poznań zobacz ›
2017-10-14 TPS Winogrady Poznań 5:0 Avia Kamionki zobacz ›
2017-10-14 Concordia Murowana Goślina 1:4 Zjednoczeni Trzemeszno relacja ›
2017-10-14 Piast Kobylnica 2:2 Kłos Zaniemyśl zobacz ›
2017-10-15 Wielkopolska Komorniki 1:2 Warta Śrem zobacz ›
2017-10-15 Poznańska 13 Poznań 2:2 Orkan Jarosławiec zobacz ›
10  2017-10-21 Zjednoczeni Trzemeszno 2:1 Vitcovia Witkowo relacja ›
10  2017-10-21 Avia Kamionki 2:3 Poznańska 13 Poznań zobacz ›
10  2017-10-21 Kłos Zaniemyśl 1:1 TPS Winogrady Poznań zobacz ›
10  2017-10-21 Warta Śrem 4:4 Luboński 1943 Luboń zobacz ›
10  2017-10-21 Orkan Jarosławiec 2:3 Wielkopolska Komorniki zobacz ›
10  2017-10-21 Concordia Murowana Goślina 2:0 Piast Kobylnica zobacz ›
10  2017-10-21 Wiara Lecha Poznań 1:0 1922 Lechia Kostrzyn zobacz ›
11  2017-10-28 1922 Lechia Kostrzyn 6:1 Warta Śrem zobacz ›
11  2017-10-28 Luboński 1943 Luboń 1:1 Orkan Jarosławiec zobacz ›
11  2017-10-28 TPS Winogrady Poznań 1:1 Concordia Murowana Goślina zobacz ›
11  2017-10-28 Vitcovia Witkowo 1:0 Wiara Lecha Poznań zobacz ›
11  2017-10-28 Piast Kobylnica 1:2 Zjednoczeni Trzemeszno relacja ›
11  2017-10-29 Wielkopolska Komorniki 1:2 Avia Kamionki zobacz ›
11  2017-10-29 Poznańska 13 Poznań 2:2 Kłos Zaniemyśl zobacz ›
12  2017-11-04 Kłos Zaniemyśl 2:0 Wielkopolska Komorniki zobacz ›
12  2017-11-04 Warta Śrem 2:4 Vitcovia Witkowo zobacz ›
12  2017-11-04 Zjednoczeni Trzemeszno 2:0 Wiara Lecha Poznań relacja ›
12  2017-11-04 Avia Kamionki 1:0 Luboński 1943 Luboń zobacz ›
12  2017-11-04 Concordia Murowana Goślina 1:1 Poznańska 13 Poznań zobacz ›
12  2017-11-04 Orkan Jarosławiec 2:3 1922 Lechia Kostrzyn zobacz ›
12  2017-11-04 Piast Kobylnica 1:1 TPS Winogrady Poznań zobacz ›
13  2017-11-11 1922 Lechia Kostrzyn 1:2 Avia Kamionki zobacz ›
13  2017-11-11 Luboński 1943 Luboń 3:2 Kłos Zaniemyśl zobacz ›
13  2017-11-11 TPS Winogrady Poznań 1:2 Zjednoczeni Trzemeszno relacja ›
13  2017-11-11 Vitcovia Witkowo 4:1 Orkan Jarosławiec zobacz ›
13  2017-11-12 Wiara Lecha Poznań 6:1 Warta Śrem zobacz ›
13  2017-11-12 Wielkopolska Komorniki 1:1 Concordia Murowana Goślina zobacz ›
13  2017-11-12 Poznańska 13 Poznań 2:1 Piast Kobylnica zobacz ›
14  2018-03-31 Poznańska 13 Poznań 2:5 TPS Winogrady Poznań zobacz ›
14  2018-03-31 Wiara Lecha Poznań 1:3 Orkan Jarosławiec zobacz ›
14  2018-03-31 Wielkopolska Komorniki 2:2 Piast Kobylnica zobacz ›
14  2018-03-31 1922 Lechia Kostrzyn 4:0 Kłos Zaniemyśl zobacz ›
14  2018-03-31 Vitcovia Witkowo 0:0 Avia Kamionki zobacz ›
14  2018-03-31 Luboński 1943 Luboń 0:1 Concordia Murowana Goślina zobacz ›
14  2018-03-31 Zjednoczeni Trzemeszno 5:2 Warta Śrem relacja ›
15  2018-04-07 Orkan Jarosławiec 5:1 Warta Śrem zobacz ›
15  2018-04-07 Kłos Zaniemyśl 0:2 Vitcovia Witkowo zobacz ›
15  2018-04-07 Concordia Murowana Goślina 0:1 1922 Lechia Kostrzyn zobacz ›
15  2018-04-07 Piast Kobylnica 2:0 Luboński 1943 Luboń zobacz ›
15  2018-04-07 TPS Winogrady Poznań 2:0 Wielkopolska Komorniki zobacz ›
15  2018-04-08 Avia Kamionki 0:0 Wiara Lecha Poznań zobacz ›
15  2018-04-08 Poznańska 13 Poznań 2:1 Zjednoczeni Trzemeszno relacja ›
16  2018-04-14 Luboński 1943 Luboń 2:5 TPS Winogrady Poznań zobacz ›
16  2018-04-14 Warta Śrem 2:1 Avia Kamionki zobacz ›
16  2018-04-14 Zjednoczeni Trzemeszno 6:0 Orkan Jarosławiec relacja ›
16  2018-04-14 Vitcovia Witkowo 1:0 Concordia Murowana Goślina zobacz ›
16  2018-04-14 1922 Lechia Kostrzyn 0:0 Piast Kobylnica zobacz ›
16  2018-04-14 Wiara Lecha Poznań 5:0 Kłos Zaniemyśl zobacz ›
16  2018-04-15 Wielkopolska Komorniki 2:1 Poznańska 13 Poznań zobacz ›
17  2018-04-21 Concordia Murowana Goślina 2:0 Wiara Lecha Poznań zobacz ›
17  2018-04-21 Kłos Zaniemyśl 1:4 Warta Śrem zobacz ›
17  2018-04-21 Piast Kobylnica 2:1 Vitcovia Witkowo zobacz ›
17  2018-04-21 Avia Kamionki 0:3 Orkan Jarosławiec zobacz ›
17  2018-04-21 TPS Winogrady Poznań 4:2 1922 Lechia Kostrzyn zobacz ›
17  2018-04-22 Poznańska 13 Poznań Luboński 1943 Luboń 14:00
17  2018-04-22 Wielkopolska Komorniki Zjednoczeni Trzemeszno 17:00
18  2018-04-28 Orkan Jarosławiec Kłos Zaniemyśl 12:00
18  2018-04-28 Vitcovia Witkowo TPS Winogrady Poznań 16:00
18  2018-04-28 1922 Lechia Kostrzyn Poznańska 13 Poznań 16:00
18  2018-04-28 Warta Śrem Concordia Murowana Goślina 17:00
18  2018-04-28 Zjednoczeni Trzemeszno Avia Kamionki 17:00
18  2018-04-28 Wiara Lecha Poznań Piast Kobylnica 19:00
18  2018-04-28 Luboński 1943 Luboń Wielkopolska Komorniki 00:00
19  2018-05-01 Wielkopolska Komorniki 1922 Lechia Kostrzyn 11:00
19  2018-05-01 Piast Kobylnica Warta Śrem 12:00
19  2018-05-01 Poznańska 13 Poznań Vitcovia Witkowo 15:00
19  2018-05-01 Kłos Zaniemyśl Avia Kamionki 16:00
19  2018-05-01 Luboński 1943 Luboń Zjednoczeni Trzemeszno 00:00
19  2018-05-01 Concordia Murowana Goślina Orkan Jarosławiec 00:00
19  2018-05-01 TPS Winogrady Poznań Wiara Lecha Poznań 00:00
20  2018-05-05 Orkan Jarosławiec Piast Kobylnica 15:00
20  2018-05-05 1922 Lechia Kostrzyn Luboński 1943 Luboń 16:00
20  2018-05-05 Vitcovia Witkowo Wielkopolska Komorniki 16:00
20  2018-05-05 Warta Śrem TPS Winogrady Poznań 17:00
20  2018-05-05 Zjednoczeni Trzemeszno Kłos Zaniemyśl 17:00
20  2018-05-06 Avia Kamionki Concordia Murowana Goślina 16:00
20  2018-05-06 Wiara Lecha Poznań Poznańska 13 Poznań 18:30
21  2018-05-12 Poznańska 13 Poznań Warta Śrem 12:00
21  2018-05-12 1922 Lechia Kostrzyn Zjednoczeni Trzemeszno 16:00
21  2018-05-12 Piast Kobylnica Avia Kamionki 16:00
21  2018-05-12 Concordia Murowana Goślina Kłos Zaniemyśl 16:00
21  2018-05-12 TPS Winogrady Poznań Orkan Jarosławiec 00:00
21  2018-05-12 Luboński 1943 Luboń Vitcovia Witkowo 00:00
21  2018-05-13 Wielkopolska Komorniki Wiara Lecha Poznań 14:00
22  2018-05-19 Orkan Jarosławiec Poznańska 13 Poznań 15:00
22  2018-05-19 Avia Kamionki TPS Winogrady Poznań 16:00
22  2018-05-19 Vitcovia Witkowo 1922 Lechia Kostrzyn 16:00
22  2018-05-19 Warta Śrem Wielkopolska Komorniki 17:00
22  2018-05-19 Zjednoczeni Trzemeszno Concordia Murowana Goślina 17:00
22  2018-05-19 Wiara Lecha Poznań Luboński 1943 Luboń 18:30
22  2018-05-19 Kłos Zaniemyśl Piast Kobylnica 00:00
23  2018-05-23 Piast Kobylnica Concordia Murowana Goślina 18:00
23  2018-05-26 Vitcovia Witkowo Zjednoczeni Trzemeszno 16:00
23  2018-05-26 1922 Lechia Kostrzyn Wiara Lecha Poznań 16:00
23  2018-05-26 Luboński 1943 Luboń Warta Śrem 00:00
23  2018-05-26 TPS Winogrady Poznań Kłos Zaniemyśl 00:00
23  2018-05-27 Wielkopolska Komorniki Orkan Jarosławiec 14:00
23  2018-05-27 Poznańska 13 Poznań Avia Kamionki 14:00
24  2018-06-02 Orkan Jarosławiec Luboński 1943 Luboń 15:00
24  2018-06-02 Concordia Murowana Goślina TPS Winogrady Poznań 16:00
24  2018-06-02 Warta Śrem 1922 Lechia Kostrzyn 17:00
24  2018-06-02 Zjednoczeni Trzemeszno Piast Kobylnica 17:00
24  2018-06-02 Wiara Lecha Poznań Vitcovia Witkowo 18:30
24  2018-06-03 Avia Kamionki Wielkopolska Komorniki 14:00
24  2018-06-03 Kłos Zaniemyśl Poznańska 13 Poznań 18:00
25  2018-06-09 1922 Lechia Kostrzyn Orkan Jarosławiec 16:00
25  2018-06-09 Vitcovia Witkowo Warta Śrem 16:00
25  2018-06-09 Wiara Lecha Poznań Zjednoczeni Trzemeszno 18:30
25  2018-06-09 TPS Winogrady Poznań Piast Kobylnica 00:00
25  2018-06-09 Luboński 1943 Luboń Avia Kamionki 00:00
25  2018-06-10 Wielkopolska Komorniki Kłos Zaniemyśl 14:00
25  2018-06-10 Poznańska 13 Poznań Concordia Murowana Goślina 14:00
26  2018-06-16 Piast Kobylnica Poznańska 13 Poznań 14:00
26  2018-06-16 Warta Śrem Wiara Lecha Poznań 14:00
26  2018-06-16 Zjednoczeni Trzemeszno TPS Winogrady Poznań 14:00
26  2018-06-16 Kłos Zaniemyśl Luboński 1943 Luboń 14:00
26  2018-06-16 Concordia Murowana Goślina Wielkopolska Komorniki 14:00
26  2018-06-16 Orkan Jarosławiec Vitcovia Witkowo 14:00
26  2018-06-16 Avia Kamionki 1922 Lechia Kostrzyn 14:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2017-09-20 Zjednoczeni Trzemeszno 0:2 Huragan Pobiedziska relacja ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-07-15 Zjednoczeni Trzemeszno 1:1 Cuiavia Inowrocław relacja ›
2017-07-19 Zjednoczeni Trzemeszno 4:2 Unia Gniewkowo relacja ›
2017-07-29 Unia Janikowo 4:3 Zjednoczeni Trzemeszno zobacz ›
2017-08-05 Sokół Damasławek 0:2 Zjednoczeni Trzemeszno zobacz ›
2017-08-12 Zjednoczeni Trzemeszno 4:1 GKS Piast Łubowo zobacz ›
2018-01-27 Cuiavia Inowrocław 1:3 Zjednoczeni Trzemeszno relacja ›
2018-01-31 Zjednoczeni Trzemeszno 1:0 Unia Gniewkowo zobacz ›
2018-02-04 Pogoń Mogilno 3:1 Zjednoczeni Trzemeszno zobacz ›
2018-02-06 Dąb Barcin 1:3 Zjednoczeni Trzemeszno zobacz ›
2018-02-10 Unia Janikowo 4:0 Zjednoczeni Trzemeszno zobacz ›
2018-02-10 Chemik Bydgoszcz 2:1 Zjednoczeni Trzemeszno zobacz ›
2018-02-17 Sokół Damasławek 0:1 Zjednoczeni Trzemeszno zobacz ›
2018-02-27 Unia Janikowo 0:1 Zjednoczeni Trzemeszno zobacz ›
2018-03-02 Lubuszanin Trzcianka 3:0 Zjednoczeni Trzemeszno zobacz ›
2018-03-09 Wełna Skoki 2:5 Zjednoczeni Trzemeszno zobacz ›
2018-03-17 Lechita Kłecko 0:7 Zjednoczeni Trzemeszno zobacz ›

Ostatnie spotkanie

Zjednoczeni TrzemesznoOrkan Jarosławiec
Zjednoczeni Trzemeszno 6:0 Orkan Jarosławiec
2018-04-14, 16:00:00
    relacja »

Reklama

Najbliższe spotkanie

Zjednoczeni TrzemesznoAvia Kamionki
Zjednoczeni Trzemeszno   Avia Kamionki
2018-04-28, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Concordia Murowana Goślina 2:0 Wiara Lecha Poznań
Kłos Zaniemyśl 1:4 Warta Śrem
Piast Kobylnica 2:1 Vitcovia Witkowo
Avia Kamionki 0:3 Orkan Jarosławiec
TPS Winogrady Poznań 4:2 1922 Lechia Kostrzyn
Poznańska 13 Poznań Luboński 1943 Luboń
Wielkopolska Komorniki Zjednoczeni Trzemeszno

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
Orkan Jarosławiec - Kłos Zaniemyśl
Vitcovia Witkowo - TPS Winogrady Poznań
1922 Lechia Kostrzyn - Poznańska 13 Poznań
Warta Śrem - Concordia Murowana Goślina
Zjednoczeni Trzemeszno - Avia Kamionki
Wiara Lecha Poznań - Piast Kobylnica
Luboński 1943 Luboń - Wielkopolska Komorniki

Statystyki drużyny