Znamy rywali i wstępny terminarz IV ligi!

• autor: admin, 2018-07-07 23:24

Wielkopolski Związek Piłki Nożnej opublikował wstępny terminarz rozgrywek IV ligi. Wystąpi w niej aż 20 drużyn, co daje 38 meczów w całym sezonie. Zespół Zjednoczonych czeka więc niezły maraton w sezonie 2018/2019.

Przygotowania do nowego sezonu ruszyły!

• autor: admin, 2018-07-07 13:20

W poniedziałek 2 lipca ruszył okres przygotowawczy w pierwszym zespole Zjednoczonych Trzemeszno. Przygotowania potrwają 5 tygodni, a zmagania w IV lidze wielkopolskiej rozpoczną się 4 sierpnia.

Sezon zakończony zwycięstwem!

• autor: admin, 2018-06-18 22:41

W ostatnim meczu tegorocznego sezonu Zjednoczeni Trzemeszno pokonali TPS Winogrady Poznań 1:0. Po meczu odbyło się wręczenie pucharu przez v-ce prezesa WZPN i świętowanie przez zawodników i kibiców awansu do IV ligi!

9 mecz z rzędu bez straty gola i kolejne 3 punkty!

• autor: admin, 2018-06-03 12:38

We wczorajszym meczu przeciwko Piastowi Kobylnica trzemesznianie odnieśli kolejne zwycięstwo, nie tracąc przy tym bramki w 9 meczu z rzędu! Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0.

Zjednoczeni nie zwalniają mimo awansu

• autor: admin, 2018-05-28 23:09

W sobotę 26 maja Zjednoczeni Trzemeszno udali się na wyjazdowe, derbowe spotkanie z Vitcovią Witkowo. Pokazali w nim, że nieważne czy zapewniony jest już awans to do końca grać będą o zwycięstwa w każdym meczu. Po dość jednostronnym meczu wygrali spotkanie 3:0.

Awans 4 kolejki przed końcem!

• autor: admin, 2018-05-22 11:55

Zwycięstwem 6:0 nad Concordią Murowana Goślina Zjednoczeni Trzemeszno zapewnili sobie na 4 kolejki przed końcem rozgrywek awans do IV ligi! Stało się to nie tylko dzięki zwycięstwu naszej drużyny ale także remisowi drugiej w tabeli 1922 Lechii Kostrzyn. Teraz przed naszym zespołem trudne zadanie przygotowania się zarówno pod względem sportowym, jak i organizacyjnym do rozgrywek w nowej - 20 zespołowej IV lidze.

Odprawili Kłosa

• autor: admin, 2018-05-06 12:22

W sobotnie popołudnie Zjednoczeni Trzemeszno w ramach 20 kolejki podejmowali zespół Kłosa Zaniemyśl. Po bardzo jednostronnym meczu trzemesznianie zwyciężyli pokonując rywali 3:0.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Poznań » wschód